Мирослав Бабяк: «Рочин» – один з лідерів чемпіонату, тому перемога для нас надважлива»

11.08.2018 - 01:01

У рамках підготовки до другого кола вищої ліги області та старту всеукраїнських змагань, підопічні Мирослава Бабяка тренувались у посиленому режимі: щоденно мали по два заняття, два рази в тиждень займались тактично. У розпорядженні ужгородців були басейн і баня. Вони провели два контрольні поєдинки: з «Мункачем» (6:0) та лідером чемпіонату «Севлюшем» (3:3).

DSC_1990

В обох матчах головний тренер ужгородців дав змогу зіграти кожному з футболістів. «Для мене рахунок не мав абсолютно ніякого значення. Насамперед тому, що хлопці були під великим фізичним навантаженням. Вони просто не встигли реабілітуватись. Та й потрібно було подивитись кожного, особливо у матчі із лідером», – зауважив Мирослав Бабяк.

Справді, усі футболісти з лави запасних вийшли на заміну. «У першу чергу я хотів подивитися на фізичну й психологічну готовність молодих гравців до матчів із сильним суперником. Так, не всі зіграли ідеально. Ми пропустили голи через дитячі помилки. Проте акцентувати на комусь конкретно не буду. Хочу сказати, що задоволений у загальному виступом команди. Й особливо грою Вадима Ференцика. Він та й, зрештою, ще два новачки 2001 року народження: В’ячеслав Пінковський та Вадим Яковлєв зарекомендували себе з хорошої сторони. Тому будемо й надалі з ними працювати», – продовжує головний тренер ФК «Ужгород». Підсилив команду у період міжсезоння і екс-гравець угорської «Торпи» Габор Кемень. А от із різних причин «Ужгород» полишили: Олександр Септа, Василь Боднар, Роберт Товт, Павло Кривка, Роман Білінський.

Перший офіційний матч у рамках чемпіонату України з-поміж аматорів ужгородці проведуть 12 серпня о 18:00 на «Автомобілісті». Підопічні Бабяка силами поміряються з ФК «Рочин» (с. Соснівка, Львівська область). «Рочин» – один з лідерів чемпіонату, тому перемога для нас надважлива. Я сказав гравцям, що нас не цікавить жоден результат, окрім перемоги. Лише тоді команда буде на емоційному підйомі, вона повірить у себе. Проте я не буду приховувати – виграти в «Рочина» надскладно, але ми зробимо усе для цього. Безперечно, якщо глядачі прийдуть на стадіон і підтримають нас. Це один з головних критеріїв успіху. Футболісти в свою чергу зроблять усе, аби уболівальник пішов зі стадіону задоволеним»», – каже Мирослав Бабяк.

У першому турі перемоги здобувають «ОДЕК», «Малинськ», «Карпати» та «Рочин». Виключно на цих клубах головний тренер ФК «Ужгород» Мирослав Бабяк акцентувати не став. «Для нас кожна гра буде складною. Насамперед тому, що ми новачки в аматорському чемпіонаті України. Ми кожного поважаємо як суперника і з кожним будемо грати у повну силу. Потрібно награвати молоду команду при оптимальних результатах у перших турах. І вже лише після туру, скажімо, четвертого можна буде робити якісь прогнози».

У матчі з «Рочином» зі стартового свистка на поле вийде більше півкоманди гравців, яким ще не виповнилось навіть двадцяти років. Втішає і той факт, що «Ужгород» на рідному стадіоні не програв ще жодного офіційного чи то товариського поєдинку.

Наступний матч у рамках чемпіонату України ужгородці проведуть на виїзді 19 серпня. Підопічні Мирослава Бабяка силами поміряються з командою «Кобра» (Острог). До Рівненської області «Ужгород» вирушить у переддень.

Прес-служба ФК «Ужгород»

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.