V міжнародний турнір на честь А.Гаваші. Огляд першого ігрового дня. U-15

Поєдинки в трьох групах принесли доволі строкаті результати.

DSC_3004

Група А

СДЮСШОР (Ужгород) – ФК «Маккабі» (Нетанья, Ізраїль) – 0:1

Матч у Кам’яниці на стадіоні «Камелот» виявився для підопічних Тараса Вайданича матчем невикористаних можливостей. У гостей Аміт Єгуда на 13 хв. відкрив рахунок. У СДЮСШОР було достатньо часу й створених загроз, аби принаймні зрівняти рахунок. Так, чудові нагоди до перерви мали Крістіан Селеш, Максим Бомко, Іван Крижан… У другому таймі СДЮСШОРівці продовжували «висіти» на воротах суперника, однак теж безрезультатно. М’яч наче зачаклований не йшов у ціль. Ізраїльська команда на старті здобула важливі три очки.

ФК «Динамо» (Київ) – ФК «KАС 1909» (Клагенфурт) – 7:0

Старт для підопічних Олексія Дроценка видався більш ніж вдалим. Граючи на рік молодшими футболістами (2005 р. н.), столичний клуб на полі виглядав упевнено протягом усього матчу й здобув надпереконливу вікторію – 7:0. Уже на початку першого тайму кияни притисли суперника до його воріт і доволі швидко забили три голи зусиллями Олександра Григораша, Максима Зоренка та Євгена Микитюка. Після перерви характер поєдинку, який упевнено обслуговувала бригада суддів із Німеччини, не змінився. Подекуди австрійці контратакували, та першим номером діяло «Динамо». Надалі три голи забив Назар Балаба. Спочатку завершив чергову комбінацію своєї команди, потім так само, але вже головою реалізував інший момент, а за гру рукою суперника відзначився ще й із пенальті. Завершальну ж крапку в класичній динамівській атаці з розпасовкою поставив Микита Дзень.

Отож кияни одразу, на старті змагань, підтвердили реноме одного з їх фаворита.

1:0

Неочікувана поразка ускладнила турнірне життя ужгородцям, але це тільки початок. І все може змінитися.

Група В

ФК «Бранденбург» (Бранденбург) – ФК «Шахтар» (Донецьк) – 0:5

Результативним видався поєдинок і на «Минай-арені». Щоправда, і в цій зустрічі забивала одна команда. Гірники підтвердили статус фаворита завдяки влучним «пострілам» Олега Пушкарьова (29 хв.), Владислава Яременка (21 хв.), Олександра Распутька (34 хв.), Максима Пуктєєва, котрий вдало вийшов на заміну (66 хв.) та Івана Лосенка (70). Загалом перевага українців була тотальною, і вони переконливо здолали німецький колектив.

ДЮФШ «НК Карпати» (Львів) – ФК «Варда» (Кішварда) – 3:0

Львівські «Карпати» продовжують тримати високу марку. Цього разу своє реноме вони довели в Мукачеві, на стадіоні «Авангард». Уже в першому таймі українці заручилися хорошою перевагою завдяки голам Андрія Столярчука (16 хв.) і Романа Добрянського (22 хв.). Після перерви карпатівці зберегли ворота недоторканими, а на 42 хв. Олег Федор установив остаточний результат.

5:0

Поки саме українські команди справили в групі найкраще враження й відповідно очолили турнірну таблицю.

Група С

МФА «Мункач» (Мукачево) – «ДЮСШ-15» (Київ) – 1:2

У Середньому в напруженому протистоянні мукачівці поступилися столичним одноліткам. У господарів рахунок відкрив Михайло Рожко. Однак подальше напружене суперництво принесло результат столичній команді. На 19 хв. Денис Кучерук установив паритет, а на 55-й Мирослав Шморгун вивів свою команду вперед. У подальшому «ДЮСШ-15» перемоги не втратила.

ФА Й.Б. «Спартакус» (Ніредьгаза) – ФК «Чорноморець» (Одеса) – 0:1

У Минаї одесити здобули першу перемогу на турнірі. Протистояння видалося напруженим, а все вирішив один-єдиний гол. Його автором на 20 хв. став чорноморець Андрій Віслоцький. Загалом більше перевагу мали в матчі саме представники українського клубу, а угорці більше діяли на контратаках.