V міжнародний турнір на честь А.Гаваші. Ужгородці декласували киян U-15

12.08.2018 - 15:17

У другому турі V міжнародного турніру у групі «А» U-15 ужгородська команда СДЮСШОР впевнено здолала своїх суперників з київського «Динамо».

38955117_517076345423967_6219022377280339968_n (1)

Уже на 30 секунді матчу, місцеві спортсмени відбирають м’яч від киян, які розпочинали гру, прострільним пасом перводять на Селеша, який будучи у штрафному майданчика суперників за допомогою захисників падає на газон. Суддя показує на 11-ти метрову позначку. Реалізовує пенальті капітан ужгородців Макара Богдан. Рахунок 1:0.

Здавалось, після такого швидкого голу, СДЮСШОРівці повинні були б засісти в захисті, однак юнаки вирішили нав’язувати власну гру, а отже і залишити за собою ініціативу на полі. Водночас динамівці також не розгубились і за першої нагоди контратакували з надією, що зможуть чіткими дальніми пасами через фланги вивести своїх нападників на рандеву з голкіпером ужгородців. Тож перша 10-хвилинка проходила на максимальних швидкостях і бажаннях з одного боку збільшити рахунок, а з іншого, якнайшвидше відігратись.

Протягом наступних 10 хвилин в ужгородців було декілька хороших атак, однак до влучного удару не доходило. Селешу попереду, частенько не вистачало концентрації на завершальному етапі. Однак, незважаючи на це хлопець і надалі ініціював хороші проходи правим флангом. На 17 хвилині неподалік карного майданчика Динамівців захисники порушують правила. Арбітр показує на позначку орієнтовно в 25-ти метрах від воріт столичного клубу. Та як виявилось ця відстань була ідеальною для 11 номера СДЮСШОРу Максима Бомка, який влучним ударом забиває другий гол у дальній кут воріт, при цьому перекинувши і захисників і воротаря.

Пропустивши вдруге, динамівці помітно «підсіли» в грі, їхні дії більше зводились до захисту та поодиноких контрвипадів, чим активно користувались суперники. На 21 хвилині Селеш мав непогану нагоду забити головою, однак м’яч «зрізався». Проте вже через 3 хвилини той таки Селеш, знов ініціювавши атаку правим флангом, добігши до штрафного майданчика завдає удару по воротах, кіпер удар парирує, однак втримати м’яч в руках йому не вдалось, першим на добиванні Селеш, який цього разу просто перекидує через воротаря, 3:0!

Під завершення тайму, динамівцям вдалось провести декілька контратак, однак без результату. На перерву команди пішли з переконливою перевагою місцевих футболістів.

Друга половина зустрічі хоч і розпочалась із атаки Селеша та більше м’ячем володіли кияни. Вони все активніше насідали на ворота господарів і вже через 5 хвилин після свистка Зоренко Максим, скористався хаосом в центрі оборони СДЮСШОРівців і забиває перший гол.

Через 3 хвилини, а саме на 43 хвилині зустрічі Кирило Могилевець точним ударом зменшує відставання своєї команди. Рахунок 3:2.

Два швидкі голи «з роздягальні» дещо демотивували ужгородців і наступні 10-15 хвилин вони відсиджувались в захисті, а контратаки виглядали млявими. Заслуживши двічі право пробивати зі штрафного неподалік від карного майданчику СДЮСШОРівці змарнували. Було відчуття, що динамівці зараз зрівняють рахунок і ще навіть матимуть час аби вийти вперед.

Та за 15 хвилин до кінця матчу, місцеві футболісти ніби отримали «друге дихання» – зуміли відновити рівновагу у володінні м’ячем, а головне на вістрі атаки почастішали гострі моменти. На 62 хвилині Селеш, вкотре проривається правим флангом до воріт киян, однак обіграючи захисника падає в штрафній, свистка від рефері немає, проте на щастя для нього першим на м’ячі опиняється його колега Даніель Баник, який не марнуючи нагоди забиває 4 гол у ворота київського «Динамо».

До завершення матчу рахунок залишився без змін, хоча хороші нагоди були в обох команд.

СДЮСШОР (Ужгород) – ФК «Динамо» (Київ) – 4:2

Голи: Макара 1, Бомка 17, Селеш 24, Зоренко 40, Могилевець 43, Баник 62

Арбітри: Штеін Тіно, Старост Тобіас, Вейт Джастін