ФОТО. V міжнародний турнір на честь А.Гаваші. МФА вириває перше очко на змаганнях. U-17

13.08.2018 - 00:17

Мукачівці, які виступають на рідному полі, прагнули вибороти позитивний результат.

IMG_4690

У стартову десятихвилинку провели кілька гострих атак, які завершилися ударами. Після подачі з кутового головою в дальній кут цілив Павлюк – м’яч в сантиметрах розминувся з поперечиною. Далі фланговий прохід потужним ударом в ближній кут завершив Боднарук – воротар відбив м’яч. В середині тайму перший дзвіночок пролунав біля воріт Переганинця – потужний удар метрів з 20-ти з труднощами відбиває кіпер мукачівців м’яч від стійки відлітає в поле, де вже його підбирають партнери. Але на завершальній хвилині підопічні Прилєпова таки пропускають гол в розядгальню. Подачу за голови захисників підбирає Воробйов, здавалося, що захисник і воротар МФА не дадуть нападнику «Чорноморця» завдати вирішального удару, однак той примудрився згрупуватися й через себе таки елегантно спрямував м’яч парашутом у ворота.

Початок другого тайму й взагалі став невдалим для мукачівської команди – затяжна атака одеситів завершилася ударом з п’яти метрів ні захисники, ні кіпер не зуміли нічого вдіяти й результат вже був – 2:0 на користь одеситів.

Тим не менш, закарпатці таки зуміли зібратися й на 50-й хвилині один гол відквитали – вдало на добиванні зіграв Микита Гончар. Цей гол додав наснаги МФА і вже на заключній хвилині матчу воротар «Чорноморця» незграбно прибирав м’яч до рук, випустив його чим сповна скористався Лях Дмитро, який приносить перший заліковий бал для команди. Тож нічия – 2:2.