V міжнародний турнір на честь А.Гаваші. Огляд другого ігрового дня. U-15

Поєдинки в трьох групах не принесли жодного нічийного результату.

DSC_3327

Група А

СДЮСШОР (Ужгород) – ФК «Динамо» (Київ) – 4:2

Господарі видали феєричну гру. І хоч суперник був на рік молодшим, але ж грати довелося проти «Динамо»! З усім тим, підопічні Тараса Вайданича після осічки в матчі з ізраїльтянами надсерйозно поставилися до поєдинку зі столичними футболістами. Як наслідок, уже на першій хвилині СДЮСШОР відкрила рахунок – пенальті реалізував капітан ужгородців Богдан Макара. На 17 хв. Максим Бомко дальнім ударом зі штрафного подвоїв результат. Психологічна перевага була на боці ужгороців. Минає іще 7 хвилин, і Крістіан Селеш після небезпечної атаки із другої спроби таки пробив воротаря киян. 3:0! На початку другого тайму Максим Зоренко й Кирило Могилевець (40 й 43 хв.) відродили інтригу в зустрічі, але останнє слово сказали таки СДЮСШОРівці. На 62 хв. після чергової активності К.Селеша на правому фланзі Даніель Баник установив кінцеві 4:2. Підопічні Тараса Вайданича здобули красиву перемогу над іменитим суперником.

ФК «Маккабі» (Нетанья) – ФК «KАС 1909» (Клагенфурт) – 1:0

Команда з Ізраїля приїхала на турнір таким собі містером «Х». І вже у другому матчі змусила суперника рахуватися із собою. Із таким же рахунком, як і в першій грі з ужгородцями, цього разу близькосхідні футболісти здолали австрійців. Загалом перші більше створили нагод для взяття воріт і, зрештою, у другому таймі на 60-й хвилині зусиллями свого капітана Надана Тетри дальнім ударом вирвали перемогу. Австрійці прагнули врятувати поєдинок, влучивши навіть у стійку. Та спортивна фортуна й цього разу сприяла футболістам із Нетаньї.

1:0  1:0 2 0 2 2-0 6  1

Що ж, несподівано «Маккабі» вийшов у лідери. І тепер у третьому турі слід очікувати інтригувальної розв’язки. Фактично, першими завершити груповий етап змагань можуть усі команди, крім КАСа.

Група В

ФК «Бранденбург» (Бранденбург) – ДЮФШ «НК Карпати» (Львів) – 1:3

Хоч Гетуе Юстус на 66 хв. у німців і реалізував пенальті плюс карпатівці догравали в меншості, та до того був хет-трик Олега Федора на 2, 7 та 19 хв. Отже, фактично завдяки вдалому початку матчу львів’яни здобули вікторію.

ФК «Варда» (Кішварда) – ФК «Шахтар» (Донецьк) – 0:4

Поєдинок розпочався з атак підопічних Геннадія Зубова, проте найкращу можливість забити втратила саме «Варда». Зокрема, на 15 хв. удар по воротах суперника з пенальті виявився неточним (повз бокову стійку). Після 11-метрового у свої ворота українці тут же організували атаку, заробили штрафний. І якщо спочатку дальній удар прийняла на себе поперечина, то за кілька секунд повторна спроба виявилася результативною. Таким же розкішним ударом із по-за меж штрафної площі відзначився Іван Борисенко. За якийсь час помилка угорців у центрі захисту призвела до автогола. Невдовзі Владислав Яременко встиг забити ще один м’яч до перерви – 3:0. У другому таймі характер гри особливо не змінився. «Шахтар» переважав, більше атакував і відзначився ще раз. Гол на рахунку Давида Мурадяна. 4:0, хоч і «Варда» справила непогане враження.

5:0  0:4  2 0 0 9-0 6  1

Тепер в очному протистоянні «Карпат» і «Шахтаря» вирішиться доля першого й другого місць у групі.

Група С

МФА «Мункач» (Мукачево) – ФА Й.Б. «Спартакус» (Ніредьгаза) – 1:4

«Спартакус» доволі впевнено виграв у господарів. І хоч на 9 хв. Данило Василишин відкрив рахунок з гострого кута, угорці здобули перемогу завдяки влучним ударам Марцела Майора (34 хв.) та хет-трикові Ференца Бенце на 46, 50 і 58 хв. Останній вийшов більш ніж удало на заміну за 10 хв. до першого гола.

ДЮСШ-15 (Київ) – ФК «Чорноморець» (Одеса) – 0:4

Одесити впевнено переграли столичних футболістів. Перемогу команді забезпечили Владислав Молоденний (на 10 і 24 хв.), Максим Бешляба (на 20 хв.) та Ігор Василенко (на 29 хв.). А ось у киян гра в нападі не склалася…

0:3  2:1 1 0 1 2-4 3  3

У лідерах «Чорноморець». Щоб забезпечити собі перше місце без додаткових показників, команді достатньо буде в останній зустрічі з мукачівцями зіграти внічию. Але «Мункач» – останній і в 3 турі намагатиметься відібрати очки у фаворита. Хоч з огляду на турнірні реалії найбільше значення матиме двобій угорців та киян.