V міжнародний турнір на честь А.Гаваші. Огляд стикових матчів. U-15

15.08.2018 - 23:23

5 із 6 поєдинків завершилися із «сухим» рахунком.

DSC_2864

СДЮСШОР (Ужгород) – ФК «Чорноморець» (Одеса) 3:0

Лише перші хвилин 10-15 господарі не виконали установку тренера та щільно не опікали суперника, але надалі взяли гру у свої руки й уже в першому таймі створили кілька хороших нагод для взяття воріт. Утім, реалізувати задумане на стадіоні «Минай» удалося тільки після перерви. Класні ігрові моменти реалізували Крістіан Селеш (49 хв.), Петро Гарапко (51) та Максим Зизич (65). Вітаємо СДЮСШОР із виходом до фіналу. Підопічні Тараса Вайданича зустрінуться завтра в матчі за 1 місце із донецьким «Шахтарем».

ФК «Шахтар» (Донецьк) – ФК «Динамо» (Київ) – 4:0

У грі з молодшими ровесниками на стадіоні «Автомобіліст» в Ужгороді «Шахтар» виглядав переконливо, більше створив моментів і цілком закономірно переміг. Команда Геннадія Зубова забила в кожному з таймів по 2 голи. Зокрема до перерви відзначилися Микита Сиров і Владислав Єременко, а в другому таймі – Іван Борисенко та Олег Пушкарьов. Динамівці прагнули розписатися у воротах суперника теж, але перевага в чотири м’ячі залишилася для гірників незмінною. Отже, «Шахтар» прогнозовано виходить до фіналу, а «Динамо» спробує заволодіти бронзовими нагородами турніру в матчі за 3 місце.

ДЮФШ «НК Карпати» (Львів) – ФА Йожефа Божика «Спартакус» (Ніредьгаза) – 2:0

Цікаве протистояння, у якому, зрештою забивала тільки українська команда. На ужгородському «Авангарді» львів’яни відзначилися в кожному з таймів. Постаралися Олег Федор (13 хв.) і Матвій Бобик (62). Останній вийшов на заміну. Перемога «Карпатам» перепустку до поєдинку за 5 місце, а «Спартакус» змагатиметься за 7.

Гра №4 (за 5–8 місця)

ФК «Маккабі» (Нетанья) – ДЮСШ-15 (Київ) 0:2

Ізраїльська команда знову справила враження непоступливої. Принаймні в першому таймі свої ворота лишила недоторканими. І все ж у другій тридцятип’ятихвилинці кияни змусили суперника відправитися на матч за 7 місце. У ДЮСШ-15 відзначилися Дмитро Вербицький (42 хв.) та Ярослав Шморгун (63 хв.).

Гра №5 (за 9–12 місця)

ФК «Бранденбург» (Бранденбург) – МФА «Мункач» (Мукачево) – 6:0

Німецька команда не змогла приїхати на турнір оптимальним складом, але під кінець змагань непогано розігралася. Так, якщо в останній «груповій» зустрічі забила 3 голи «Варді», то тепер 6 разів поцілила у ворота мукачівців. Останнім двобій у Кам’яниці не вдався. «Мункач» пропустив 2 швидкі голи й після того знайти себе на полі вже фактично не міг… А рахунок 0:4 до перерви взагалі повністю тиснув на закарпатців. За брандербургців у матчі забивали Ремо Перке (3 хв.), Ліон Занзен (8), Зеніто Круліч (14), Занік Зуцкел (29) та Карло Керштейн (39 і 48 хв.).

Гра №6 (за 9–12 місця)

ФК «KАС 1909» (Клагенфурт) – ФК «Варда» (Кішварда) 1:3

Обидва колективи на турнірі досі не забили жодного м’яча, тому в звітному матчі старалися й заповзято суперничали. Краще це вийшло в угорців. Вони першими відкрили рахунок завдяки Давіду Пупорці на 7 хв. На початку другої тридцятип’ятихвилинки Валдрін зрівняв рахунок, та Давід Котаї на 64 хв. і Кевін Нієкі на 65 хв. остаточно вирішили долю матчу.

На завершення: іще раз фінальні пари завтрашнього дня…

Матч за 11–12 місце

ФК «KАС 1909» (Клагенфурт) – МФА «Мункач» (Мукачево)

Стадіон смт Середнє. Початок – 10:00

Матч за 9–10 місця

ФК «Варда» (Кішварда) –ФК «Бранденбург» (Бранденбург)

Стадіон «Авангард», м. Мукачево. Початок – 10:00.

Матч за 7–8 місця