Першість Закарпаття. Східна зона. Огляд 12 туру

19.08.2018 - 22:36

Матчі видалися на різні смаки.

DSC_2990

ФК «Карпати» (Дубове) – ФК «Діброва» (Н.Апша) – 6:2 (юнаки – 2:1)

Суперники видали результативний матч, але 8 голів забили тільки 3 футболісти. У першому таймі зусиллями Владислава Галаца та Івана Носи господарі повели в рахунку. Після перерви ті ж гравці довели лік голам до хет-трику. А в гостей на 67 і 78 хвилинах відзначився Іван Оприш. У цілому перевага була на боці футболістів із Дубового, тож вони впевнено перемогли.

ФК «Терново» – ФК «Авангард» (Тересва) – 1:3 (2:2)

Господарі в першому таймі мали моменти, проте відзначилися тільки одного разу. Василь Маркуш відкрив рахунок на 34 хвилині, однак гості завдяки Андрію Гусару доволі швидко зрівняли (36 хвилина). Тривалий час 1:1 залишалося в матчі, але в кінцівці тересвівці створили кілька небезпечних атак і зусиллями Володимирів Тиводара та Дербака (77 і 82 хв.) вирвали перемогу.

ФСК «Говерла» (Ясіня) – ФК «В.Копаня» – +:- (0:3)

На 30 хвилині за рахунку 1:0 на користь господарів команда гостей зійшла з поля, не погоджуючись із другим попередженням та відповідним автоматичним вилученням одного зі своїх гравців.

ФК «Вікторія» (Б.Церква) – ФК «В.Бичків» – 3:1 (7:1)

У матчі гості значно більше володіли м’ячем, адже ж «Вікторія» недаремно має таку назву. Білоцерківці реалізували достатню кількість гольових моментів і здобули перемогу. Особливо «валідольною» виявилася кінцівка зустрічі. Після того, як Іван Сандзюк на 16 хвилині відкрив рахунок, гості в особі Олега Руснака на 81 хвилині встановили паритет. Здавалося, у великобичківців з’явилася надія, але на 87 хвилині Михайло Бубен вивів команду вперед, а той же Сандзюк у першу додану до основного часу хвилину встановив остаточні 3:1 на користь «Вікторії».

ФК «Іза» – ФК «Вишково» – 6:0 (4:0)

Важко уявити такий рахунок з огляду на лідерські позиції «Вишкова», проте гості розпочали друге коло послабленим складом, а господарі створювали моменти й сповна їх реалізовували. Зокрема, «Іза» розгромно перемогла завдяки голам Ярослава Мадяра (3 хв.), Івана Мушки (50, 68 і 71 хв.), Михайла Симулика (75) та Ігоря Маслея, який на 81 хвилині вийшов на заміну, а на 83-й уже забив.

ФК «Беркут» (Бедевля) – ФК «Золотарьово» – перенесено на резервний день (27 вересня)

Тур виявився неповним, але друге коло в Східній зоні розпочали результативно, що тільки додає вболівальників спортивного апетиту.

3 відповіді до “Першість Закарпаття. Східна зона. Огляд 12 туру”