Першість Закарпаття. Західна зона: огляд 15 туру

Тур виявився знаковим у тому сенсі, що перевагу в ньому мали гості.

DSC_8252

ФК «Сокіл» (Кінчеш) – ФК «Боржава» (Довге) – 0:2 (0:9)

(Ганчич Віктор, 35; Бровдій Іван, 73)

Гра виправдала свої сподівання й видалася безкомпромісною. Моменти мали обидві команди, але гостріше атакували гості. Винагородою їм і стали два голи. Притому боржавці зуміли ще й не пропустити.

ФК «Сільце» – ФК «Н.Коропець» – 3:3 (2:1)

(Кляп Іван, 2, 51; Глеба Дмитро, 49 – Герцуський Олександр, 31; Трухан Михайло, 42, 53)

Цікавий матч, у якому команди на двох забили шість голів, притому відзначилися коректністю суперництва (лише два попередження). Гості створили значно більше моментів, а ось господарі відзначилися умінням реалізовувати практично максимум створене. Притому програючи після першого тайму, «Сільце» на початку другого забило два швидкі голи. «Н.Коропець», поступаючись 2:3, тут же результативно відповів, міг і виграти, проте надалі реалізація не пішла.

ФК «Колос» (Іванівці) – ФК «Колос» (Ракошино) – 2:0 (4:0)

(Морон Сергій, 63; Гичка Сергій, 64)

Господарі більше володіли ініціативою, але в першому таймі голів забито не було. А ось на початку другої «сорокап’ятихвилинки» футболісти з Іванівців організували дві результативні атаки, які не тільки забезпечили три очки, а й подальше лідерство в зоні.

ФК «Карпати» (В.Коропець) – ФК «Бобовище» 1:1 (2:0)

(Бирак Василь, 30 – Вінтонюк Дмитро, 51)

Рахунок, мабуть по грі. На початку ініціативою володіло «Бобовище», але господарі відповіли кількома гострими моментами, і на 30 хв. після активності Сергія Ороса Василь Бирак відкрив рахунок. За якийсь час автор першого гола міг іще забити, однак не вистачило впевненості в ударі. На старті другого тайму Дмитро Вінтонюк потужним ударом метрів із шістнадцяти встановив рівновагу. Моменти для взяття воріт були ще в команд, зокрема на 90 хв. могли вирвати перемогу господарі після подачі кутового, але воротар гостей виручив. Отож – нічия. Цікаво, що верхньокоропецькі футболісти в другому турі поспіль беруть очки, тоді як за першу частину чемпіонату усього було 6 (проти 4 нинішніх). А ось «Бобовище» в двох поєдинках другого кола вже втратило 5 залікових пунктів.

ФК «Фаворит» (Шишлівці) – ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» – 2:5 (8:0)

(Ганзяк Валерій, 10; Готра Віктор, 49 – Бутрик Андрій, 12; Волонтир Павло, 35, 41; Арбузов Сергій, 73; Антал Юлій, 79)

Команди продемонстрували результативний футбол, але більше виходило забивати в гостей. Притому в результативному плані вони однаково вдало грали як у першому, так і в другому таймах. Останні ж два голи невицької команди стали свідченням ще й результативних замін.

Результативність туру – 3,8. Краще, як бачимо, виступили гості. У них 2 перемоги при 2 нічиїх та 1 поразці.