Першість Закарпаття. Перша ліга. Західна зона: огляд 17 туру

10.09.2018 - 17:17

Маємо єдиний «сектор» календарних обласних змагань серед дорослих, де, на щастя, усі матчі відбулися.

DSC_8298

ФК «Сільце» – ФК «Сокіл» (Кінчеш) – 2:5 (1:1)

(Білан Сергій, 22, 40+ – Міцкулич Девід, 9; Сугоняк Ігор, 20+; Слободін Артем, 71, 88; Дранчак Михайло, 83)

«Сокіл» високо «літав» над «Сільцем» і здобув результативно-переконливий виграш. Утім, до перерви господарі ще подавали надії своїм уболівальникам, адже на перерву колективи пішли за бойової нічиєї 2:2. А ось у другій «сорокап’ятихвилинці» кінчешці шансів суперникам не залишили.

ФК «Колос» (Іванівці) – ФК «Боржава» (Довге) – 2:1 (3:0)

(Колочанка Сергій 29; Бровдій Іван, 59 – Ільницький Мирослав, 87)

Дербі виправдало сподівання. У центральній грі туру безкомпромісності духу суперництва не бракувало. Господарі задали тон, першими двічі забивши. Під кінець зустрічі відзначитися вдалось і гостям, щоправда, дещо запізно: на врятування матчу лишалося обмаль часу.

ФК «Заріччя» – ФК «Н. Коропець» – 3:1 (0:3)

(Булеза Юрій, 25, 29, 65 – Герцуський Олександр, 70)

Ще одна принципова гра, команд, які посідають місце у верхній частині «турнірки». «Заріччя» скористалося фактором рідних стін і вже на середину першого тайму виконало поставлене завдання. Гостям удалося забити в другій «сорокап’ятихвилинці», проте й господарі не дрімали. Крім того, після перерви в обох колективів було вилучення: за перебір жовтих карток поле залишили спочатку Василь Монда в гостей (52 хв.), а потім і Василь Шерегій у господарів (72 хв.). У підсумку перемога в «Заріччя», яка наблизила команду до першої п’ятірки. Утім, і нижньокоропські футболісти втрималися на третій позиції.

ФК «Карпати» (В.Коропець) – ФК «Колос» (Ракошино) – 2:0 (6:0)

(Біряк Василь на початку й Мельник Вадим у кінці другого тайму)

Після «екватора» карпатівці взяли 7 очок із 9. Підсилення команди в міжсезоння продовжує працювати. Цього разу в матчі проти земляків із Ракошина. Щоправда, за відсутності травмованого Анатолій Рипковича. Гра була приблизно рівною, однак більше гольових моментів виявилося в господарів. Вони їх і реалізували.

ФК «Гірник» (Рокосово) – ФК «Бобовище» – 2:6 (1:11)

(Келемен Василь, 51; Терничко Віталій, 55 – Бабич Володимир, 17, 31,40; Павлій Павло, 36 (авто гол); Русин Андрій, 41; Мідянчик Роман, 51)

«Бобовище» на класі переграло одного з аутсайдерів. Усе, на що вистачило гірників, то це на початку другого тайму уникнути «сухого» розгрому».

У турі відчутну перевагу здобули господарі: 4 перемоги проти однієї поразки. Тур видався без жодної нічиєї. Результативність висока – 4,8.