Першість Закарпаття. Перша ліга. Західна зона: огляд 18 туру

Майже всі зіграні матчі подарували неймовірне протистояння суперників.

DSC_99471

ФК «Боржава» (Довге) – ФК «Заріччя» – 4:4 (5:0)

(Роман Іван, 68, 72; Батрин Владислав, 46; Бровдій Іван, 90+2 – Булеза Юрій, 20, 84; Петер Рудольф, 35, 79)

Це була найрезультативніша й, мабуть, найвидовищніша гра в турі. 0:2, 3:2, 3:4 і, урешті, надбойова нічия 4:4. Обидва колективи прагнули перемоги, працювали на результат, отож звідси й такий підсумок. Коли господарі забили останній гол у доданий арбітром час, на поле вибігли вболівальники. На щастя, обійшлося без якихось ексцесів.

ФК «Сокіл» (Кінчеш) – ФК «Колос» (Іванівці) – 0:1 (3:2)

(Гичка Сергій, 87)

Господарі дали справжній бій лідерові й майже досягли бажаного. Майже… За три хвилини до кінця гості все ж скористалися помилкою в захисній ланці суперника й досягли свого.

ФК «Бобовище» – ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» – +:- (+:-)

До автоматичного результату зняття «Дерцена» з розіграшу додався ще один такий же. Футболісти з Невицького не приїхали на Мукачівщину й подарували технічну перемогу «Бобовищу».

ФК «Дерцен» – ФК «Гірник» (Рокосово) – -:+ (-:+)

ФК «Колос» (Ракошино) – ФК «Фаворит» (Шишлівці) – 5:0 (1:3)

(Петровці Василь, 41; Федорченко Іван, 55; Богович Анатолій, 57, 63, 71)

Єдина гра в турі, де було здобуто переконливу вікторію. Господарі виступали в ролі фаворита, а власне «Фаворит» (даруйте за тавтологію) вимушений був п’ять разів виймати шкіряного із сітки. Щоправда, у першому таймі команда із Шишлівців трималася достойно, а ось після перерви, як кажуть у таких випадках, «посипалася»…

ФК «Н. Коропець» – ФК «Карпати» (В.Коропець) – 2:2 (4:1)

(Биряк Василь, 2; Чоря Роман, 44 – Михайло Трухан, 78+, 87)

Обидві команди мали кадрові втрати. У господарів відпустку взяв Владислав Васильєв, за сімейними обставинами не було Анатолія Кияна, травмовані Василі Сабов і Маринець, а Василь Монда пропускав матч через вилучення. Своєю чергою, гості недорахувалися Владислава Воробйова й Максима Кулика (вирушили на заробітки), а опорний захисник Олександр Жавко травмувався. Власне зустріч розпочалася із хвилини мовчання: сьогодні похоронили Володимира Трощака – екс-гравця команд Свалявщини, мецената, одного з кращих організаторів футболу Мукачівського району, колишнього директора заводу «Мукачівприлад», віце-президента команди «Приладист» (Мукачево), яка грала в І та ІІ лізі чемпіонату СРСР, згодом у І лізі України.

Далі учасники матчу взялися за свою справу. У першому таймі суперники діяли нарівні, але верхньокоропецькі футболісти реалізували створене, а нижньокоропецькі – ні. Зокрема, тільки-но розпочався поєдинок, Анатолій Рипкович, що перейшов до «Карпат» із «Дерцена», подав кутовий, хтось із захисників невдало спробував вибити шкіряного зі штрафної площі, і так само головою, проте вже вдало Василь Биряк відкрив рахунок. А під завісу тайму гості забили не менш важливий другий м’яч.

Утім, слід віддати належне господарям: програючи вдома 0:2, у перерві вони зібралися й у другому таймі заграли активніше, зосередженіше й завдяки двом «стандартам» уникли поразки. Спочатку Михайло Трухан реалізував призначений арбітром пенальті, а потім скористався з подачі кутового. У підсумку в справжньому коропецькому дербі справжня бойова нічия. На матчі приємно було бачити президентів обох клубів Тетяну Когутич і Володимира Химича, віце-президента ФК «Н.Коропець» Олександра Пересту.

ФК «Сільце» – вихідний

Загалом тур вийшов цікавим: три з чотирьох матчів були вкрай напруженими. Плюс два технічні результати. Із їх урахуванням, до речі, результативність вийшла все одно висока – 4,0.