Першість Закарпаття. Західна зона: огляд матчів 19 туру

У деяких матчах «зашкалювало». Із різних причин.

DSC_8370

ФК «Колос» (Іванівці) – ФК «Сільце» – 4:0 (юнаки – 1:1)

(Гичка Сергій, 8; Стець Юрій, 13, 17; Герц Андрій, 72+)

Господарі від 2 туру не програють. Тим паче вони мусили вигравати вдома над одним із атусайдерів. Свою перевагу колосівці довели чотири рази (без відповіді суперника). І продовжують більш ніж упевнено лідирувати в зоні.

ФК «Заріччя» – ФК «Сокіл» (Кінчеш) – 0:2 (4:0)

(Рабел Віктор, 21; Костик Ярослав, 23)

Обидві команди показують себе в першості з кращого боку, хоч і не завжди щастить із результатом. Ось, скажімо, минулого туру, наприкінці зустрічі вдома кінчешці втратили нічию в матчі з лідером. А цього разу вдома вже довелося поступитися «Заріччю». «Сокіл» високо над ним «пролетів», забивши два голи без відповіді. Гості діяли впевненіше й усередині першого тайму забезпечили собі вікторію в матчі. На 73 хв. було обопільне вилучення: у господарів Василь Булеза, а в гостей Йосип Вароді отримали червоні картки за агресивну поведінку.

ФК «Карпати» (В.Коропець) – ФК «Боржава» (Довге) – 4:4 (3:0)

(Біряк Василь, 37, 78; Рипкович Анатолій, 44, 68+ – Сурмач Віталій, 9, 70; Батрин Михайло, 65, 89)

Красива гра з неймовірним сюжетом, трьома дублями й розв’язкою наприкінці зустрічі. Команди зіграли у відкритий футбол і задовольнилися бойовою нічиєю. Спочатку вели боржавці, забивши швидкий гол. Та до перерви перемогу святкували великокоропецькі футболісти. У другій сорокап’ятихвилинці довжанці встигали зрівнювати рахунок, а за хвилину до кінця, коли перемога в «Карпат» видавалася такою близькою, усе ж вирвали «мирну угоду». У гостей героями матчу стали Віталій Сурмач і Михайло Батрин, котрі забили по 2 м’ячі. А в господарів, крім Василя Бирака та Юрія Бубряка, двічі у воротах представника Іршавщини розписався ветеран Анатолій Рипкович. За відсутності трьох гравців «основи» він цементував дії своє команди й відзначився зі «стандартів»: спочатку голом у роздягальню зі штрафного, а потім реалізував пенальті. І то майже в 50! Молоді, беріть приклад!

ФК «Фаворит» (Шишлівці) – ФК «Н. Коропець» – 0:8 (1:1)

(Ольберт Олег, 18; Трухан Михайло, 22, 44; Герцуський Олександр, 30; Мкртчян Генріх, 39, 74; Монда Василь, 63; Смагін Валентин, 68)

«Н.Коропець» перервав триматчеву безвиграшну серію й успішно продовжує «медалеву» гонку. Уже після першого тайму гості вели 5:0, а після перерви тільки закріпили розгромний успіх.

ФК «Гірник» (Рокосово) – ФК «Колос» (Ракошино) – 1:1 (0:1)

(Павлій Станіслав, 7 – Курта Вадим, 64)

Реалізуй із тих іще 5-6 створених моментів хоч один, ракошинці були б із трьома очками. Утім, «Гірник» відчайдушно чинив опір, і фортуна винагородила його нічиєю. Притому рокосовці виграли перший тайм, але після перерви гості уникли поразки, хоч і справді могли здолати суперника. Але – нічия. І з неприємного: за офіційною інформацією, після свого поєдинку за межами стадіону гравці юнацької команди господарів вдалися до фізичних дій проти одного з футболістів із Ракошина.

ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» (Невицьке) – ФК «Дерцен» – +:- (+:-)

ФК «Бобовище» – вихідний

По-справжньому бойовий, непоступливий тур: по 2 нічиї, поразки й виграші як у господарів, так і в гостей (правда, з урахуванням одного технічного результату). Результативність – 4,3.