Першість Закарпаття. Перша ліга. 23 тур: огляд сьогоднішніх матчів

21.10.2018 - 21:50

Гості видають на гора 4 перемоги в 6 матчах.

DSC_9032

ФК «Карпати» (В.Коропець) – ФК «Заріччя» – 1:4 (юнаки – за рахунку 2:0 на користь господарів гості не вийшли на другий тайм)

(Орос Сергій, 46 – Курилишин Андрій, 15, 38; Полянський Михайло, 30; Булеза Юрій, 45)

Проблеми зі складом останнім часом у «Карпат» так просто не минулися. Тим паче, що грати довелося з колективом, який доволі впевнено почувається в гостях. Основні події розгорнулися в першому таймі, коли «Заріччя» забило верхньокоропецькій команді чотири м’ячі. На початку другого тайму господарям удалося відкрити лік своїм голам, та представник Іршавщини більшого візаві не дозволив. Притому, здобувши виграш, у 5 виїзних поєдинках другого кола набрав 10 очок.

Слід додати про матч юнаків: він не завершився, оскільки в заріччян після травми одного з футболістів лишилося в складі тільки 6 виконавців, отож продовжувати матч не було змоги.

ФК «Фаворит» (Шишлівці) – ФК «Колос» (Іванівці) – 0:1 (8:1)

(Герц Андрій, +76)

Шлях до чемпіонства – нелегкий. У цьому колосівці мали змогу переконатися в звітному поєдинку. Звичайно, вони неодноразово створювали моменти, однак м’яч зачакловано не йшов у ворота. І все ж футболісти з Іванівців забили, реалізувавши на 76 хв. пенальті. У другому таймі відзначився й «Фаворит», проте з положення поза грою. Отож мінімальна вікторія гостей, яка їх ще на крок зробила ближчою до підсумкового першого місця.

ФК «Гірник» (Рокосово) – ФК «Сільце» – 7:6 (0:6)

(Куцин Сергій, 4, 22; Тодавчич Василь, 26, 44; Павлій Михайло, 60, 85, 90+ – Білан Сергій, 17, 32; Макович Юрій, 37, 38, 56; Орос Василь, 70)

Сказати, що команди зіграли у відкритий футбол – нічого не сказати! Вийшла справжня супербитва аутсайдерів. Уже до перерви рахунок на уявному табло говорив сам за себе – 4:4! Після перерви градус суперництва не знизився, притому команди продовжили рясно забивати одна одній. Щоправда, більше це вдавалося господарям. Кульмінація ж настала в останню хвилину основного часу. Господарі з пенальті вирвали перемогу, а в «Сільця» було ще й вилучення за агресивну поведінку Василя Костелеби. Ну а підсумкові 7:6 – по-справжньому хокейний результат у футбольному матчі!

ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» – ФК «Сокіл» (Кінчеш) – 1:3 (0:1)

(Янцо Михайло, 46 – Хорошун Владислав (автогол), 32; Корпош Іван, 35; Слободін Артем, 43)

Видався результативний матч. Спочатку впевнено зіграли гості. У першому таймі вони забили три голи без відповіді. Одразу після перерви відзначилися вже господарі. Та до кінця зустрічі «Сокіл» контролював хід поєдинку й досягнув бажаного.

ФК «Бобовище» – ФК «Боржава» (Довге) – 1:1 (7:1)

(Вінтонюк Дмитро, 40 – Ганчич Віктор, 67)

Вийшла цікава й непоступлива гра. Кожна команда прагнула здобути результат, адже вирішувала високі турнірні завдання. У підсумку суперники обмінялися голами й здобули нічию. Для господарів вона залишила мізерні шанси в гонитві за «золотом», а для гостей не дала можливості закріпитися в першій п’ятірці, хоч, безумовно, більше влаштувала ніж суперника.

ФК «Дерцен» – ФК «Н.Коропець» – -:+ (-:+)

ФК «Колос» (Ракошино) – вихідний

Тур запам’ятається щонайменше 13 голами в одній грі та (з урахуванням технічного результату) ще й 4 перемогами гостей у 6 матчах. Результативність – більш ніж переконлива – 4,7.