Першість Закарпаття. Східна зона. 22 тур: огляд сьогоднішніх матчів

І завершальний тур виявився результативним та відповідно не без спортивних емоцій.

DSC_3337-копия

ФК «Золотарьово» – ФК «Іза» – 3:3 (2:0)

(Мацулич Василь, 47; Пацкан Олександр, 58; Пацкан Михайло, 85+ – Мушка Іван, 61, 75, 86)

При хорошій погоді понад 300 глядачів стали свідками цікавого матчу з красивими голами. Більше моментів створили гості, проте господарі продуктивніше реалізовували створене. А загалом слушних нагод відзначитися було вдосталь в обох суперників. До перерви, щоправда, ворота трималися на замку, а ось перепочинок пішов на користь футболістам. Голи посипалися як із рогу достатку. Спочатку в другому таймі золотарьовці повели 2:0. А далі футбольна пружина матчевої напруги стискалася й стискалася. Тільки наприкінці поєдинку команди остаточно встановили результативну й по-справжньому бойову нічию. Ближче до вікторії були ізяни: зокрема, на 39 хв. автор хет-трику Іван Мушка не реалізував пенальті.

ФК «Вишково» – ФК «Вікторія» (Б.Церква) – +:- (+:-)

Матч не відбувся у зв’язку зі зняттям гостей зі змагань.

ФК «В.Бичків» – ФСК «Говерла» (Ясіня) – 1:5 (2:0)

(Локота Євген, 52 – Микитюк Іван, 15, 38; Павлючок Мирослав, 40; Валерій Цуперяк, 34, 42)

300 вболівальників стали свідками перемоги команди гостей. Ясінянці дуже прагнули фінішувати другими й, щоб мати переконливий очковий здобуток, упевнено виграли. Усю справу вдалося зробити ще в першому таймі. Після перерви господарів вистачило тільки на гол престижу.

ФК «Копаня» – ФК «Терново» – 2:1 (3:0)

(Фурик Іван-старший, 10; Івашко Ерік, 44 – Дикун Євген, 47)

У першому таймі господарі володіли ініціативою й зуміли нею двічі скористатися. Після перерви гості одразу забили й вирівняли гру. Утім, досягти більшого супернику копанці не дали…

ФК «Авангард» (Тересва) – ФК «Карпати» (Дубове) – 1:4 (1:2)

(Кепич Валентин, 68 – Носа Іван, 8; Змикало Ян, 20; Березник Дмитро, 38; Томишинець Василь, 66)

У завершальному матчі першості чемпіон зони поставив жирну крапку, вигравши на виїзді в тересвянців. Утім, навіть за остаточного рахунку в зустрічі справжніми героями стали воротарі обох команд. Зокрема, на 17 хв. «кіпер» із «Карпат» Юрій Пахомов був вилучений за позбавлення суперника очевидної гольової можливості. Тут же пенальті. У «рамку» вимушено став страж юнаків Дубового й зумів парирувати удар Володимира Дербака. А на 65 хв. 11-метровий господарям уже не забив Іван Носа – теж постарався воротар, але вже з «Авангарду». Між цими подіями спортивні пристрасті вирували не менше. Гості забили швидкий гол, а до перерви взагалі потроїли результат. У другому ж таймі колективи обмінялися голами й вийшли підсумкові 1:4. Притому слід подякувати вболівальникам, яких, згідно з протоколом матчу, зібралося 700 осіб. Та й у зустрічі команди грали коректно. Якщо не брати до уваги вимушене вилучення, то показана тільки одна жовта картка…

ФК «Беркут» (Бедевля) – ФК «Діброва» (Н.Апша) – -:+ (-:+)

Матч не відбувся у зв’язку зі зняттям господарів зі змагань.

Завершальний тур видався багатим на хороші емоції. Результативність – 4,3. Господарі здобули три перемоги, проте й гості не дрімали: два виграші й нічия.

2 відповіді до “Першість Закарпаття. Східна зона. 22 тур: огляд сьогоднішніх матчів”