Ліга чемпіонів Закарпаття. 2 тур: огляд недільних матчів

Як почали, так і продовжуємо далі: цікаве суперництво, несподівані результати й непоступливі протистояння!.

DSC_9540 (копия)

Група А (с. Дубрівка)

ФК «Медея» (Оріховиця) – ФК «Бороняво» – 2:4

(Добоній Богдан, 9; Яворський Василь, 65 – Хомечко Станіслав, 5; Довжанин Сергій, 29, 85; Пригара станіслав, 90+)

500 глядачів, які прийшли на цей матч, навряд чи пожалкували: команди показали результативний футбол. Чимало вболівальників і фахівців небезпідставно вважали, що «Медея», котра набрала обертів у першому турі (нагадаю: 5:1 над господарями!), продовжить свою переможну ходу. Та їх суперник добре підготувався й запропонував результативну тактику, яка принесла й відповідну перемогу. Приємно констатувати, що суперники діяли коректно: на двох – лише одна жовта картка.

Кращими гравцями в матчі названо: Василь Яворський  (ФК «Медея») і Сергій Довжанин (ФК «Бороняво»)

Група В (с. Дубрівка)

ФК «Будівельник» (Приборжавське) ФК «В. Лази» – 1:1

(Крюков В’ячеслав, 65 – Шмулига Юрій, 58)

Гостре протистояння відбилося й на рахунку. Команди насамперед уважно діяли в захисті, але не забували й про атаки. І якщо до перерви рахунок не вдалося відкрити, то в другому таймі команди обмінялися голами. Слід зазначити, що в іршавської команди було два вилучення. За перебір жовтих карток в одному матчі на 59 та 89 хвилинах поле залишили відповідно Василь Канка та Іван Бурч.

Організатори змагань назвали кращих гравців матчу: В’ячеслав Крюков (ФК «Будівельник») і Євген Шандор  (ФК «В.Лази»)

Група С (с. В. Лучки)

ФК «Тиса» (Есень) – ФК «Драчино» – 3:2

(Плиска Роман, 47; Обдирко Євген, 54; Матринець Євген, 59 – Чоботар Ігор, 70+; Вольф Євген, 90+4)

Команди в першому таймі зіграли без фатальних помилок, отож до перерви голів уболівальники не побачили. А в другому есенці посилили натиск на ворота суперника й забили три м’ячі. Утім, ведучи 3:0, розслабилися. Цим ледь не скористався суперник, відзначившись двома голами у відповідь. Кращими гравцями в матчі названо Євгена Матринця (ФК «Тиса») та Михайла Голібу (ФК «Драчино»).

Група D (с. В. Лучки)

ФК «Бескид» (Лази) – ФК «Ф.Медвідя» (Н.Давидково) – 1:1

(Яворчак Іван, 49 – Варга Едуард, 20+)

Багато хто фаворитом у матчі вважав представника Мукачівщини, який має вагомий досвід виступів у цьому турнірі. Утім, бескидівці теж не ликом шиті: сконцентрованими вийшли на матч і, першими пропустивши, зуміли зрівняти рахунок. Останній до завершення матчу так і не змінився. Кращими гравцями в матчі названо Михайлів: Сличка (ФК «Бескид») і Ороса (ФК «Ф.Медвідя»).

Другий тур видався доволі непоступливим. Будемо сподіватися, що й у третьому команди продемонструють таку ж жагу до перемоги.