Першість Закарпаття. Перша ліга. Західна зона. 26 тур: огляд матчів

11.11.2018 - 21:03

Отже, сьогодні поставлено останню крапку в змаганнях другого за рангом обласного дивізіону.

DSC_0008

ФК «Боржава» (Довге) – ФК «Н.Коропець» – 3:4 (юнаки – 0:5)

(Трухан Михайло, 28+, 30, 87; Олберт Олег, 62; – Ганчич Віктор, 80; Сурмач Віктор, 82; Баран Дмитро, 89+)

Епіцентр останнього туру в Західній зоні першої ліги перемістився до села Довге. Саме тут вирішувалася доля одного з комплектів нагород. Притому як серед дорослих, так і з-поміж юнацьких команд. Забігаючи наперед, слід констатувати: нижньокоропецький клуб виконав і «програму-мінімум», і «програму-максимум». Притому якщо його юнаки здолали господарів більш ніж упевнено – 5:0, то в дорослих усе склалося значно цікавіше.

У першому таймі обидва суперники діяли нарівні. Як наслідок, зробили однакову кількість ударів – по 8, із них половина в створ воріт. Утім, рахунок був 2:0 на користь підопічних Віктора Когутича. Першими атакувати розпочали господарі – на четвертій хвилині головою пробивав Владислав Батрин. Запам’ятався й штрафний «Боржави» на 21 хв., який «витягнув» воротар. Однак невдовзі відзначилися гості. Довжанці сфолили на куті штрафної площі, і Михайло Трухан чітко виконав пенальті. Минуло ще дві хвилини. Той же Трухан довів перевагу до 2:0, покаравши воротаря суперника за необачний вихід уперед влучним «парашутом». На 39 хв. до свого активу міг занести гол Олег Олберт, та влучив у поперечину. Довжанці достойно відповіли, залишивши на 45 хв. «автограф» на боковій стійці воріт суперника.

Після перерви команди діяли в тому ж дусі й приблизно теж нарівні, хоч другу половину зустрічі виграла вже «Боржава». Спочатку, щоправда, вона пропустила: за провал у центрі захисту Олег Олберт змінив на табло (до речі, не уявному, а реальному) рахунок до 3:0. Після цього довжанці, яких, до речі, на тренерському містку у ранзі «в. о.» очолив вилучений у попередньому матчі капітан команди Михайло Якуб, наче згадали, що є господарями й не гоже так програвати перед своїми вболівальниками. Отож спочатку у Віктора Сурмача вдався «постріл» із дальньої дистанції – 2:3. Утім, за 5 хвилин відмінні індивідуальні дії Михайла Трухана після пасу одного з партнерів приводять його до хет-трику. 2:4. Та за хвилину до завершення основного часу Дмитро Баран, котрий вийшов на заміну, із пенальті установив остаточні 3:4. Отже, «Н.Коропець» фінішує першим серед юнацьких команд і третім із-поміж дорослих!

ФК «Сокіл» (Кінчеш) – ФК «Колос» (Ракошино) – 1:0 (+:-)

(Сугоняк Віктор, 85+)

Команди були достойні одна одної, та більше м’яч контролювали господарі. Утім, суперники діяли непоступливо й уважно в захисті. Здавалося, бути нічиїй. Та під завісу двобою «Сокіл» таки використав стовідсоткову нагоду, реалізувавши одинадцятиметровий. Слід зазначити, що суперники діяли досить коректно – у матчі не було показано жодного «гірчичника».

ФК «Колос» (Іванівці) – ФК «Бобовище» – 1:1 (2:0)

(Пінджоля Олександр,72+ – Вінтонюк Дмитро, 35)

Гра лідерів видалася рівною, що й відобразилося на результаті – у кожному з таймів команди почергово забили. У кінцівці зустрічі фізично краще виглядали господарі, та після реалізованого ними пенальті нічийний підсумок уже не змінився до фінального свистка.

ФК «Заріччя» – ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» – 6:0 (+:-)

(Булеза Юрій, 32, 52; Курилишин Андрій, 48; Зан Віктор, 54, 67; Зан Олександр, 72)

Господарі все зробили, щоб завершити сезон на мажорній ноті й спробувати вчепитися за «бронзу». Перевага «Заріччя» у звітній зустрічі була незаперечною. Шкода тільки, що перемога над колективом із Ужгородщини виявилася запізнілою – команда з Іршавщини, до речі, завдяки поразці земляків із Довгого, зупинилася за крок від медалей…

ФК «Карпати» (В.Коропець) – ФК «Гірник» (Рокосово) -:+ (-:+)

Технічний виграш здобули гості за неявку «Карпат».

ФК «Сільце»ФК «Дерцен» – +:- (+:-)

Технічну перемогу отримали господарі за зняття суперника зі змагань.

ФК «Фаворит» (Шишлівці) – вихідний

В останньому турі перемогли господарі: 3 перемоги при двох поразках і нічиїй. Це з урахуванням технічних підсумків ігор. Результативність – 3,7.