Ліга Чемпіонів Закарпаття. 1/4 фіналу: огляд сьогоднішніх матчів

У півфіналі гратимуть дві команди з Мукачівщини.

DSC_9683-копия

ФК «Медея» (Оріховиця) – ФК «Голубине» – 2:2, за пенальті 1:3

(Ковач Павло, 26, 39+ – Токарчик Євген, 10+, 19)

Команди гідно протистояли одна одній і завдяки дублям завершили матч унічию. А ось у «лотерейнй» серії більше пощастило представникові Свалявщини. Кращі футболісти в матчі, на думку організаторів, – Василь Пазуханич («Медея») та Євген Токарчик («Голубине»).

ФК «Тиса» (Есень) – ФК «Ф.Медвідя» (Н.Давидково) – 0:1

(Варга Едуард, 55+)

Більше нагод відзначитися в матчі мали новодавидківці. Зрештою, на початку другого тайму їм удалося забити пенальті й завдяки мінімальній перемозі заробити перепустку до півфіналу. Кращими гравцями в поєдинку названо: Іраклі Гвадзаву («Тиса») та Михайла Ороса («Н.Давидково).

ФК «Зірка» (Лінці) – ФК «В.Лучки» – 0:4

(Теличко Дмитро, 47, 74; Клим Владислав, 59; Пеблак Ярослав, 90)

Услід за «Ф.Медвідя» «В.Лучки» стали другою командою з Мукачівщини, котра здобула право грати в півфіналі Ліги чемпіонів Закарпаття. До перерви в звітному матчі зберігалася нічия 0:0, та в другому таймі майбутній переможець двобою розігрався й «відвантажив» суперникові чотири «сухі» голи. Кращі гравці поєдинку – Юрій Коштура («Лінці») та Вільгельм Пфайфер («В.Лучки»).

Що ж, тепер очікуємо півфінальних матчів. Утім, поки пари називати не будемо, хоч сітка не змінилася. Давайте поки дочекаємося остаточного затвердження підсумків чвертьфінальних поєдинків організаторами. А то в нас уже є гіркий досвід…