ФОТО. Ліга чемпіонів Закарпаття: третім став ФК «Голубине»

Команда зі Свалявщини здолала суперника з Мукачівщини.

DSC_5759 копия

ФК «В.Лучки» – ФК «Голубине» – 2:5 (1:3)

Середнє. Селищний стадіон. 25 листопада. 8 градусів тепла. Дощ. 500 глядачів.

Голи: Ярослав Стеблак, 6; Дмитро Теличко, 57 – Владислав Туряниця, 2, 39, 83; Олександр Сваровський, 4; Ігор Зінчук, 88+.

Арбітр – Михайло Райда (Іршава).

Асистенти арбітра: Іван Варга, Тарас Шопа (обидва – Іршава).

Делегат: Василь Козик (Мукачево).

Попередження: Владислав Клим, 25; Вільгельм Пфайфер, 53; Дмитро Теличко, 55 – Дмитро Бочко, 9; Владислав Туряниця, 84.

Вилучення – Федір Луца, 43.

ФК «В.Лучки»: Михайло Лукеча, Юрій Цифра, Владислав Клим, Василь Балог, Іван Глагола, Іван Химинець, Вільгельм Пфайфер, Ярослав Стеблак, Юрій Варга, Дмитро Теличко, Федір Луца.

Запасні: Ярослав Глушко, Юрій Теличко, Іван Фенчак, Василь Волошин, Едуард Паульо.

Тренер – Іван Козар.

ФК «Голубине»: Євген Фізер, Ігор Зінчук, Віктор Нікітін, Олександр Печунка, Владислав Туряниця, Іван Білас, Віктор Ванін, Віктор Мондик, Олександр Сваровський, Микола Лигирда, Ерік Фалес.

Запасні: Дмитро Бочко, Сергій Бобаль.

Тренер – Калабішка Сергій.

Не встиг розпочатися матч, як «Голубине» повело в рахунку. Більше того, забило одразу два голи. Перші ж атаки, організовані з правого флангу принесли в штрафній площі успіх: відзначилися Владислав Туряниця й Олександр Сваровський.

Утім, «В.Лучки» в боргу не залишилися. За дві хвилини атака теж правим флангом, і м’яч після удару Ярослава Стеблака, наче в більярдну лузу куля, від лівої стійки влетів у ворота – 1:2.

До перерви команди продовжили грати на зустрічних курсах. А ближче до кінця тайму представник Свалявщини забив третій гол. Центром добре пройшов Владислав Туряниця й влучно здійснив «постріл».

За якісь дві хвилини у ворота мукачівської команди мав бути ще один гол: штрафний, рикошет, удар Олександра Сваровського в дальню стійку… Та шкіряний залишив межі поля. Утім, для «В.Лучок» усе ж велика неприємність сталася: на 43 хв. за позбавлення суперника очевидної можливості забити гол пряму червону картку отримав Федір Луца. А до перерви все ж 3:1 на користь «Голубиного».

У другому таймі першою відзначилася команда з Мукачівщини. Граючи в меншості, вона прагнула теж іти вперед. І на 57 хв. Дмитро Теличко добре приклався до м’яча – останній від поперечини влетів у ворота, а перевага «Голубиного» скоротилася до одного забитого м’яча. Після цього футболісти зі Свалявщини мали три стовідсоткові нагоди відзначитися. Їм стільки ж разів небезпечно відповіли великолучківці.

Зрештою, під завісу зустрічі арбітр зафіксував ще два взяття воріт суперника «Голубиним». Спочатку хет-трик оформив Владислав Туряниця, а за 5 хв. 11-метровий реалізував Ігор Зінчук. Питання переможця матчу було знято остаточно.

Одразу ж відбулося нагородження. Відповідальний за Лігу чемпіонів Закарпаття, заступник голови Федерації футболу Закарпаття Віктор Наскалов та представник ФФЗ Йосип Шитєв нагородили команди. Крім того, індивідуальними подяками відзначено президентів клубів Ярослава Чопа («В.Лучки») і Михайла Капустея («Голубине»), тренерів Івана Козара («В.Лучки») і Сергія Калабішку («Голубине») та спеціальними призами кращих гравців зустрічі Івана Глаголу («В.Лучки») та Владислава Туряницю («Голубине»).