Ужгородська футзальна ліга: огляд матчів 4 туру

Минулого тижня у спорткомплексах «Зінедін» та «Юність» пройшли ігри четвертого туру УФЛ.

DSC_5725

СУПЕРЛІГА (ЗОНА ДРУГОЇ ЛІГИ УКРАЇНИ)

«Вопак» – «Кам’яниця» – 4:8

Голи: Ходаковський 1, 15, Чульба 4, 24 – Сегедій 3, 29, Опаленик 13,27, Мицька 20, 37, Когутка 29, Блага 36.

Без сумніву, одне з найяскравіших протистоянь вікенду. Колективи демонстрували атакувальний стиль гри і провели 12 результативних атак на двох. Цікаво, що «Вопак» чотири рази вів у рахунку, однак неодмінно пропускав у відповідь. Визначальною у цій грі стала завершальна 10-хвилинка: господарі припустилися багатьох помилок у побудові своєї гри й подарували супернику перемогу.

«Медея» – «Вікінг» – 3:2

Голи: Гибалюк 7, Микула 15, Слюсар 40 – Дудаш 11, 30.

Поєдинок тримав у напрузі зі стартової і до завершальної хвилини. На кожному клаптику майданчика точилася напружена боротьба. Жодна з команд не хотіла поступатися. Все йшло до результативної нічиєї (2:2), однак на завершальній хвилині зустрічі точний удар Слюсара приніс «Медеї» перемогу.

«Олімпік» – «Юніпов» – 6:2

Голи: Жофчак 1, Бако 3, 25, Варваринець 28, Костик 37, Рацин 39 – Повхан 11, Пімуцан 38.

Як і очікувалося, переможцем із цього протистояння вийшов «Олімпік». Гравці цієї команди показали потужну гру в нападі й провели шість результативних атак. Натомість гості вразили ворота суперника тільки двічі. Цього виявилося замало, аби нав’язати господарям серйозну боротьбу.

«Ужнет» – «УТЕІ» – 2:4

Голи: Гончаров 27, Бицюк 38 – Михайловський 13, Павліш І. 16, Горняк 20, Павліш А. 37.

Обидві команди в попередньому турі втратили очки, тож у цій грі націлювалися на перемогу. І господарі, і гості створили чимало гольових епізодів, однак неодноразово на заваді ставала реалізація. І все ж «УТЕІ» зумів провести чотири результативні атаки, яких вистачило для підсумкового успіху.

Суперліга

ВИЩА ЛІГА

«Худльово» – «СМЕ» – 4:2

Голи: Медведєв 8, 27, 38, Баркасі С. 15 – Ніцкулич 3, Сугоняк 12.

Гра проходила на зустрічних курсах і обидві команди претендували на позитивний результат. «СМЕ» в першому таймі двічі вела в рахунку, однак розвинути успіх команді не вдалося. Перша половина гри завершилася внічию 2:2. А от після перерви «Худльово» за багатьма показниками переважало свого суперника й забило два «сухих» м’ячі.

«Штурм» – «Невицький замок» – 2:3

Голи: Клочанко 18, Напуда 33 – Лаба 14, Гартманн 23, Костелей 38.

Гості підібрали на цю гру дієву тактику і здобули дебютну перемогу. Якщо господарям вдавалося двічі відіграватися, то на гол Костелея за дві хвилини до завершення гри відповіді у них не знайшлося.

«Беркут» – «Коритняни» – 7:2

Голи: Росул 5, 26, 33, Ганкулич 10, Матвієнко 13, Мкртчян 34, Брецко 40 – Дано 32, Ільницький 37.

«Беркут» показав хороший рівень гри і здобув заслужену перемогу. Вже в першому таймі господарі заволоділи перевагою у три м’ячі (3:0). Вони не діяли по рахунку, а продовжили активно йти вперед, збільшивши гандикап до п’яти точних пострілів.

«Епіцентр» – «Перечин» – 2:3

Голи: Турега 10, 38, – Келеманик 14, 30, Головей 27.

«Епіцентр» у цьому турі зазнав першої поразки в сезоні, хоча розпочав звітне протистояння вдало. Вже на екваторі першого тайму господарі відкрили рахунок, однак втримати переможний результат до перерви не вдалося (1:1). А вже в другому таймі ініціативою заволоділи гості й переламали хід протистояння свою користь.

Вища ліга

ПЕРША ЛІГА

«Будівельник» – «Сторожниця» – 3:1

Голи: Коципак 12, Юричка 19, Місяйло 34 – Кононенко 24.

У першому таймі господарі показали якісну гру й заволоділи перевагою у два м’ячі. На старті другої 20-хвилинки «Будівельник» втратив концентрацію і пропустив гол у відповідь. У «Сторожниці» було кілька шансів, аби встановити паритет, однак суперник вміло оборонявся і провів третю результативну атаку, яка поставила крапку у цій грі.

«Тімвір» – «Інваспорт» – 14:2

Голи: Антошин 4, 5, 6, 16, 25, 36, Пайдич 8, Загорчак 11, 28, Бакша 15, Марко 36, 38, Шкірта 38, Вайда 39 – Полянський 14, Бігдан 39.

Четвертий тур для «Тімвіра» виявився легкою прогулянкою. Господарі у цьому матчі виглядали потужно і відвантажили у ворота суперника 14 м’ячів. Героєм зустрічі став Антошин, який завдав 6 результативних ударів. «Інваспорт» спромігся провести дві результативні атаки, однак особливого значення для кінцевого результату гри це не мало.

«Фенікс» – «Шипіт» – 4:5

Голи: Шатан 20, 32, Федчук 27, Проданюк 40 – Передута, 1, Мишанич 12, Кривка 18, 19, 30.

Протистояння команд із нижньої частини турнірної таблиці пройшло у завзятій боротьбі та подарувало вболівальникам велику кількість забитих м’ячів. «Шипіт» володів ігровою перевагою і провів п’ять гольових атак. Як виявилося згодом, цього вистачило для мінімальної перемоги.

«Рятівник» – «Трактор» – 6:2

Голи: Кузьма 13, Мартинич 16, 25, 27, Бібіков Є. 26, Полянський 40 – Булеца 7, Кінах 33.

«Рятівник» першим пропустив, однак швидко схаменувся і перехилив шальки терезів на свою користь. Рахунок міг бути куди розгромнішим, але у господарів виникали проблеми із реалізацією. Ця перемога дозволила «Рятівнику» залишитися на вершині турнірної таблиці.

Перша ліга

ДРУГА ЛІГА

«Ужнет +» – «Ядзакі» – 7:2

Голи: Балуєв 5, Попович 19, 28, Левченко М. 31, Іонін 32 (а.г.) Струк 34, Письменний 36 – Авраменко 29, Ходанич 38.

«Ядзакі» не вдалося чинити супернику серйозного опору. «Ужнет+» легко проходив захисні редути гостей і часто небезпечно пробивав по воротах. У підсумку сім таких ударів завершилися взяттям воріт. Цього виявилося достатньо, аби здобути переконливу вікторію.

«Зіна» – «Верховина» – 2:2

Голи: Зуб 12, Качаєв Вас. 22 – Митро 1, Ільків 17.

Верховинці двічі лідирували в рахунку і мали хороші шанси зачепитися за перемогу, та «Зіна» продемонструвала спортивну впертість, двічі відігралася і звела матч до нічиєї.

«Лугош» – «Імперія» – 3:2

Голи: Кручиниця 9, Грицкевич 24, 38 – Зизич І. 6, Легерда 40.

«Лугош» сповна скористався втратою очок «Зіни» і вийшов у одноосібні лідери. «Імперія» зуміла нав’язати супернику боротьбу, однак зачепитися за позитивний результат їй не вдалося. Завдяки дублю Грицкевича та точному пострілу Кручиниці господарі вибороли мінімальну перемогу.

«КС Ужгород» – «Прімалекс» – 8:1

Голи: Матолчі 8, 37, 38, Черевка 16, 19, 25, 35, 39 – Шуфрич 21.

Господарі виглядали потужно і цілком закономірно здобули три залікові бали. У «Прімалекса» не виходило майже нічого. Максимумом гостей у цій грі був гол престижу.