ФОТО. Керівники районних та міських федерацій визначили пріоритетні завдання на 2019 рік

02.02.2019 - 20:37

Уже традиційно на початку року керівництво ФФЗ на чолі з Іваном Дураном збирає очільників районних та міських федерацій, аби підвести підсумки минулого року й окреслити пріоритетні завдання на поточний.

DSC_1176

Насамперед розпочали з болючих питань – єдиної бази футболістів, яка наразі притаманна всього двом районам: Ужгородському та Іршавському. Вони мають найменше проблем, як підсумок, із трансферними переходами і так званими підставками. Іншими словами – грають чесно. Щодо решти районів, де футболісти не внесені в єдину базу, переходи є частими і не завжди законними. Тож керівники федерацій одноголосно ухвалили рішення – вносити усіх футболістів у єдину базу. Який клуб цього не зробить – залишиться поза офіційними змаганнями під егідою ФФЗ.

Ще одне нововведення – без печатки районної чи то міської федерації та підпису керівника на заявковому бланку команди-учасниці, остання не буде допущена до обласних змагань.

Інфраструктура – питання одвічне й болюче. Не зважаючи на будівництво нових стадіонів, покращення умов на старих, є спортивні споруди, яким досі не притаманна гаряча вода й інші елементи повсякденних потреб футболістів та глядачів. І ми говоримо про команди, які вже не перший рік виступають в обласній першості чи то вищому дивізіоні. Керівництво ФФЗ та очільники районних федерацій у цьому питанні були категоричними: хто не виправить недоліки, на які вказав голова профільного комітету Георгій Жбора, той полишить обласні змагання.

З-поміж приємних питань – визначення кращої районної федерації футболу за підсумками минулого року. Воно, до слова, викликало не менше дискусій, ніж болючі теми. Справа у тім, що за всіма показниками нога в ногу йшли два районні підрозділи ФФЗ: Тячівський та Ужгородський. Тож вирішили проголосувати за кращу федерацію на засіданні ради президентів, яке відбудеться найближчим часом. У підсумку, комплект футбольної форми, після закарпатських дебатів та затвердження результатів у ФФУ, поїде на Тячівщину чи то Ужгородщину.

Віталій БІРОВЧАК

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.