Щодо Зимової першості Закарпаття 2019 року та можливих змін у положенні про змагання

08.02.2019 - 21:49

9–10 лютого стартують матчі в трьох групах Зимової першості Закарпатської області з футболу, поєдинки яких відбуватимуться на стадіонах Середнього та Виноградова, але четверта група майже сформована.

DSC_2933

На сьогоднішній день свою участь у змаганнях підтвердили 18 команд, які зіграють у ці вихідні. Однак минулого тижня ФК «Інтер» із Ганичів та СК «Ялинка» з Великого Бичкова надіслали листи-підтвердження щодо участі в турнірі, а ФК «Тячів» звернувся до ФФЗ в телефонному режимі.

На жеребкуванні, яке відбулось 7 лютого, до вищезазначеної трійки команд комітет із проведення змагань додав юнаків Мукачівської академії U-17. Матчі цієї групи повинні були проходити у Виноградові. Але, зважаючи на те, що ФК «Тячів» офіційним листом своєчасно не підтвердив своєї участі, було вирішено відтермінувати старт групи D на 16 лютого. Натомість сьогодні також у телефонному режимі керівництво ФК «Тячів» відмовилось від заявки в Зимовій першості, пояснивши це рішення браком кадрів.

Тож на черговому засіданні комітету із проведення змагань вирішили звернутись до представників районних федерацій Тячівського, Виноградівського та Хустського районів із визначенням команди, яка гратиме в турнірі. Сподіваємось, протягом тижня стане відомим гідний четвертий учасник групи D.

Своєю чергу, комітет із проведення змагань звертає увагу команд на те, що із включенням групи D в змагання відбудуться зміни в Положенні про Зимову першість Закарпатської області з футболу. Нині Положення є чинним, а зміни стосуватимуться тільки пункту
№ 3. Термін, умови проведення та учасники змагань.

Завантажити Положення змагань Зимова першість_2019

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.