ФОТО. Зимова першість стартувала

10.02.2019 - 13:13

Було зіграно матчі в групах А і В.

DSC_1450

Група А, селище Середнє

9 лютого (субота)

ФК «Ужгород» – СДЮСШОР (Ужгород) – 4:1

(Іван Русин, 29; Предчук Антон, 66; Вадим Селещук, 68; Михайло Дудаш, 70+1 – Роман Дочинець, 41)

Гра була коректною. У матчі показано тільки одну жовту картку. СДЮСШОРівці до перерви гідно трималися, пропустивши лише один м’яч. А ось у другій 35-хвилинці, незважаючи на пропущений м’яч, на класі ФК «Ужгород» дотиснув суперника, результативно зігравши наприкінці матчу.

МФА U-19 (Мукачево) – ФК «Середнє» – 3:0

(Віталій Міклош, 24; Віталій Трачук, 38; Ілля Дьяков, 53)

Суперники зіграли коректно, без попереджень і вилучень, а перевага в матчі була за мукачівцями. Створені моменти представники з міста над Латорицею змогли реалізувати в три голи. «Суха» ж поразка срібного призера минулого чемпіонату залишила для команди чимало запитань. І добре, що останні виникли на старті Зимової першості.

Група В, селище Середнє

ФК «ОК ДЮСШ Невицький замок» (Невицьке) – ФК «Сокіл» (Кінчеш) – 0:1

(Ігор Сугоняк, +27)

Гра видалася доволі рівною. Більше того, упевненість у діях «Невицького замку» давала підстави вважати, що ось-ось вона відзначиться. Та в підсумку все вирішив гол, який зумів забити «Сокіл». В одному з ігрових епізодів арбітр показав пенальті, і кінчешці реалізували 11-метровий. Притому воротар ОК ДЮСШ за зрив перспективної атаки отримав попередження.

Уже перші матчі відзначилися деякими несподіваними результатами та бажанням непоступливо вести змагання. Очікуємо інтриги й у сьогоднішніх матчах.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.