Зимова першість: огляд матчів 2 туру (1 день)

Розпочали без нічиїх. І з хорошою результативністю.

Отже, у Середньому сьогодні відбулися перші три матчі.

Група В

ФК «Ракошино» – ФК «Бобовище» – 1:2

Голи: Артем Баятян, 59+ – Володимир Варваринець, 13; Вінтонюк Дмитро, 78)

Попередження: Михайло Куцкір, 34; Артем Баятян, 43; Дмитро Чубірко, 73 – Андрій Русин, 48)

Ракошинці дуже добре показали себе в поєдинку зі срібним призером Західної зони першої ліги й мали всі можливості взяти очки в матчі. Утім, характер переможця виявився в бобовищанців. Підопічні Івана Ковача зуміли забити на гол більше, зокрема скориставшись результативною заміною.

ФК «ОК ДЮСШ Невицький замок» (Невицьке) – ФК «Фаворит» (Шишлівці) – 8:0

Голи: Максим Климпуш, 10, 15; Павло Волонтир, 35; Ярослава Король, 44; Макамма Кінслі, 54, 79, 82; Іссак Бакура, 75)

Попередження: Макамма Кінслі, 60.

Вилучення: Іван Стойка, 45.

Доволі несподіваний результат. І навіть якщо фаворитні амбіції ОК ДЮСШ можна було спокійно брати до уваги, то навряд чи вдалося б передбачити, що з таким рахунком. Це притому, що за позбавлення очевидної можливості забити гол переможець весь другий тайм діяв у меншості. Отож «Фавориту» доведеться серйозно попрацювати над помилками.

ФК «Н.Коропець» – ФК «Сокіл» (Кінчеш) – 3:1

Голи: Олег Олберт, 2, 90+1; Олександр Герцуський, 49 – Девід Ніцкулич, 48.

Попередження: Генріх Мкртчян, 50, Василь Маринець, 54 – Юрій Микульця, 22, Олександр Гряділь, 58.

Команди продемонстрували приблизно рівну гру і як на цей період – непогані швидкості. Перші хвилин 20 краще виглядали нижньокоропецькі футболісти. Вони ж забили швидкий гол. Після перерви «Сокіл» зрівняв рахунок і теж хвилин 20 виглядав краще. Відтак дещо «підсів», і представник Мукачівщини, уже ведучи 2:1, узяв перебіг подій під свій контроль і в підсумку в присутності 150 глядачів удруге поспіль у Зимовій першості переміг та продовжує лідирувати в групі. Загалом матч відбувся без грубощів, був насичений справжнім футболом, за що потрібно подякувати обом колективам.

Те, що команди демонструють безкомпромісний футбол, свідчить про бажання грати на перемогу. Саме так і закладаються основи майбутніх офіційних звитяг.