ФОТО. Чемпіонат серед аматорів: «Ужгород» «розплавив» «Кристал»

14.04.2019 - 20:44

У 16 турі чемпіонату України серед аматорів в обласному центрі Закарпаття для господарів відбулося «домашнє» відкриття весняної частини змагань.

DSC_2259

Зустрічалися сусіди по турнірній таблиці: ФК «Ужгород» – 7 місце та «Кристал» (Чортків) – восьма позиція в турнірній таблиці.

Першими удар зробили гості. Та господарі спробували перехопити ініціативу. І вже на 9 хв. Олександр Зимомря вийшов на хорошу для удару позицію – м’яч пролетів вище воріт. На 12 хв. Сергій Машталір небезпечно проривався. Його простріл нейтралізував воротар суперника.

«Кристал» не забував теж атакувати. Так, на 15 хв. Руслан Курдас прицільно пробив повз стійку. На 22 хв. Максим Сурженко мав добру нагоду потривожити «кіпера» «Ужгорода», проте удар чортківського футболіста вдалося заблокувати захисту.

На 29 хв. «Кристал» отримав право пробити штрафний по центру. Із вигідної позиції метрів із двадцяти Руслан Курдас влучив у «стінку», невеликий рикошет; зрештою, м’ячем заволодів Юрій Славік.

На 35 хв. ужгородці достойно відповіли. Олександр Бако віддав пас на Богдана Павлича. Той пробив – Денис Остяк виявився насторожі. За 3 хв. Б.Павлич знову атакував – вище.

Вадим Безвещук відповів хорошим проходом до штрафної площі суперника, але візаві не дрімали.

На 45 хв. «Кристал» виконав кутовий. Замикав передачу Максим Сурженко. Захист господарів відпрацював надійно. А за хвилину. ще корнер, гра «Ужгорода» рукою в штрафній площі – і пенальті. Руслан Курдас пробив бездоганно…

Загалом тайм видався приблизно рівним, було обмаль гольових моментів. Як наслідок, у першій «сорокап’ятихвилинці» закономірнішими виглядали 0:0. І все ж – 0:1.

Після перерви рахунок стимулював господарів іти вперед. На 49 хв. був небезпечний кутовий, та до ефективного завершального удару справа не дійшла. А на 53 хв. небезпечна атака ужгородців призвела до взяття воріт – постарався Адріан Пуканич. 1:1. Щоправда, за хвилину підопічні Мирослава Бабяка ледь не пропустили. Небезпечно пробивав Дмитро Фролов. Вище.

На 61 хв. Знову «постріл» Адріана Пуканича. Воротар зреагував.

Підопічні Едуарда Хаврова гостро відповіли на 66 хв. У гру вчасно вступив Ю.Славік. Невдовзі в ужгородців загрозу створив Михайло Дудаш. Утім, його пас партнерам виявився невдалим.

Далі в гостей намагався відзначитись Микита Дорфеєв. Неточно.

71 хв. Ужгородці, половина лави запасних яких була фактично в «лазареті», виконували кутовий. Голкіпер «Кристала» Д.Остяк завадив передачі. Від воріт.

На 74 хв. гості небезпечно виконували штрафний, потім ще пробивали. Ю.Славік у воротах зіграв надійно. За хвилину-другу ужгородці виконали два хороші «стандарти». І останній із них, на 76 хв., призвів до взяття воріт. Майстерним ударом Адріан Пуканич вивів «Ужгород» уперед – 2:1! А згодом повз стійку небезпечно пробив Сергій Машталір.

На 86 хв. чудову нагоду забити мав той же С.Машталір. Обійшлося кутовим. Потім ще одна гостра атака. Знову корнер.

Небезпечно пробували відповідати й кристалівці. Обійшлося. А зовсім під завісу гри, уже, здається, у компенсований арбітром час, гості сфолили в штрафній площі на Вадимові Ференцикові. І Сергій Машталір установив остаточний рахунок 3:1. Перша весняна перемога «Ужгорода»!