ВІДЕО. Футбольна Ужгородщина: Суперкубок виборола «Зірка»

У неділю, 14 квітня, у Середньому було розіграно звання володаря Суперкубку Ужгородського району.

суперкубок

ФК «Зірка» (Лінці) – ФК «Великі Лази» – 1:0

Гол: Чульба, 71.

У матчі за Суперкубок зійшлися суперники достойні один одного. Федерація футболу Ужгородщини забезпечила проведення цього поєдинку в Середньому, на штучному полі, яке ставило у рівні позиції обидва клуби і все, що було потрібно від них – це продемонструвати свою найкращу гру.

Майже половину першого тайму на полі панувала в’язка боротьба з помірним просуванням уперед, відтак і моментів практично не виникало. Першу нагоду, варту уваги, створили Лінці на 26-ій хвилині, Чульба виконав стандарт із 19 метрів, але пробив над воротами. Команда Пеци впродовж гри мала перевагу у багатьох компонентах, зокрема і в створенні гольових можливостей. Так, на 34-ій хвилині Матринець із лівого краю штрафної викотив Турецькому, який із 10 метрів «розстріляв» ворота, але Галаговець парирував удар півзахисника. Ще за дві хвилині Турецький прострілив справа, Гаврилешко з восьми метрів пробив повз кіпера, та на лінії воріт Мателешко прийняв удар на себе. На 43-ій хвилині Олександр Лукачина зліва з 20 метрів пробив у ближній кут – воротар із другої спроби накрив круглого.

У другій половині зустрічі великолазівці трохи вирівняли гру і, змінивши нападника, на вістрі атаки зуміли загострити декілька разів ситуацію біля воріт Лагоцького. На 55-ій хвилині свіжий Роман Митровка пробив справа з гострого кута, але воротар легко впорався з цим. На 61-ій хвилині Лагоцький вже по-справжньому врятував свої ворота від голу після удару Русина з 21 м, витягнувши удар з-під поперечки, й одразу завадив добити Сов’яку, вибивши м’яч кулаком. Далі настала черга Лінців відповідати своїми атаками. На 68-ій хвилині Ходаковський пробив із 13 метрів справа, Галаговець парирував цей удар і добивання Василя Рущака. На 71-ій хвилині «Зірка» все ж добилась свого: Василь Рущак у підкаті проштовхнув м’яч уперед на Чульбу, який із лівого краю увірвався у штрафну і реалізував вихід один в один – 1:0. «Жовто-червоні» не зупинились і були набагато ближчими до збільшення рахунку, ніж «зелено-білі» до нічиєї. Олександр Лукачина подав із правого флангу, Гаврилешко високо вистрибнув, та пробив головою з шести метрів не точно. Ходаковський змістився з лівого краю в центр, проскочив двох суперників та завдати акцентованого удару з 14 метрів йому не вдалося – м’яч полетів далеко від воріт. Ще в одному моменті Деян Пеца опинився в потрібному місці в потрібний час і намагався сходу пробити з восьми метрів, але м’яч зрізався з ноги і полетів над воротами. Уже в додатковий час Пеца у підкаті ззаду вибив м’яч у Мотильчака, який спробував розігнати атаку, Гаврилешко одразу запустив до воріт Ходаковського. Той прокинув м’яч повз воротаря, який вийшов за межі карної зони, але був збитий Галаговцем. Арбітр матчу Валерій Цап вилучив голкіпера. Штрафний із 18 метрів Чульба пробив вище воріт, і після цього прозвучав фінальний свисток.

«Зірка» Лінці продовжує збирати трофеї до своєї колекції і домінувати в Ужгородському районі.

В ході церемонії нагородження голова федерації футболу Ужгородщини Іван Ковач та його заступник Василь Хмельницький вручили нагороди кращим гравцям цього матчу: Андрій Митровка з Великих Лаз та Анатолій Лагоцький із Лінців. Дипломами було відзначено тренера Великих Лаз Йосипа Микуланинця, директора команди Едуарда Югаса, президента Олега Ороса та саму команду нагороджено срібними нагородами. Далі настала черга переможців. Дипломом нагороджено тренера та президента «Зірка» Лінці Олександра Пецу. Гравці «Зірки» отримали золоті медалі і насамкінець головний приз – Суперкубок Ужгородщини!