Юнацький старт по-дорослому

17.04.2019 - 15:58

Разом із основними в чемпіонську гонку включилися й команди дублерів.

DSC_3837-копия

У вищій лізі серед перспективної молоді потужно стартували виноградівці й мукачівці. Їхні перемоги 6:1 відповідно над «Витязем» і «Вільхівцями» більш ніж промовисті. Цілеспрямована робота з молоддю у «Севлюші» та МФА дає свої плоди. А ось інші команди більш рівні, і суперництво принаймні між ними даруватиме високу напругу протистояння.

Серед юнацьких команд першої ліги в Західній зоні доволі несподівані 7:0 «Сільця» над «Боржавським» і 7:1 «Сокола» над «Фаворитом». І якщо команда з Виноградівщини – дебютант змагань, то «Фаворит» минулого сезону демонстрував надзвичайно переконливу гру. Що це? Прикра осічка чи невдача, викликана заміною футболістів у віковій групі? Очевидно відповідь на це запитання отримаємо згодом. Принаймні повинно пройти ще хоч би кілька турів. Але на відміну від вищої ліги поки про очевидних фаворитів тут говорити зарано.

І хто вже дійсно заінтригував, то це юні представники Східної зони: 5 матчів завершилися з рахунком 2:1 (!) і ще один – 2:0. Притому, що гості розділили очки з господарями. Якщо так піде далі, то можна буде тільки позаздрити такій інтризі. Утім, забігати вперед зарано. Хоч прикметно й те, що в цій групі, як і серед колективів вищої ліги, на старті не зафіксовано нічиїх (у Західній зоні «підписано» дві «мирні угоди»).

Серед колективів Східної теж важко визначити з матчів першого туру фаворитів. Водночас радує, що на старті юнаки забивають. Результативність у вищій лізі – 4,25, у першій – 4,17 (Західна зона) та 2,2 (Східна).

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.