18 квітня 2019 року ФФЗ вітає

18.04.2019 - 08:33

Сьогодні має ювілей відомий фахівець-ветеран Матвій Бобаль.

DSC_2408

У футбольній кар’єрі М.Бобаля-старшого чимало яскравих сторінок, адже пов’язані з цілим рядом відомих клубів: «Динамо» (Київ), «Карпати» (Львів), «Металург» (Запоріжжя), «Закарпаття» (Ужгород). Матвій Матвійович був гравцем і головним тренером команди, президентом футбольного клубу. Нині є делегатом ФФЗ, батьком, який подарував відповідно обласному та всеукраїнському футболу двох синів – гравця й арбітра.

Минулого року в інтерв’ю для нашого сайту нинішній ювіляр сказав: «…все «живе» на системі, а не на винятках». Із нагоди 60-річчя бажаємо М.Бобалю мати «системні» здоров’я, настрій і родинний затишок. Хай кожен день дарує вам справжню життєву радість і наповнює душу благодатною футбольною енергією!

Федерація футболу Закарпаття

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.