Першість Закарпаття. Перша ліга. Східна зона: анонс 2 туру

19.04.2019 - 21:30

Субота у футбольному плані буде перенасиченою. Адже гратимуть і команди Східної зони.

DSC_2985

№6. ФК «Терново» – ФК «Діброва» (Н. Апша)

У першому турі обидві команди мінімально поступилися й тепер прагнутимуть надолужити втрачене. Матч буде непростим. Важливо себе психологічно підготувати до нього.

№7. ФК «Іза» – ФК «Вонігово»

Чи зможе, крім підтримки рідних стін, протиставити «нахабному» дебютантові ізяни? Напевно, так? Чи вистачить цього для перемоги? Сказати важко. Суперники достойні один одного.

№8. ФСК «Говерла» (Ясіня) – СК «Тячів»

Команди хоч і з різним результатом, але якісно відіграли на старті першості, у перших поєдинках. Матч буде непоступливим. Утім, ясінянці вдома традиційно агресивні й результативні. Отож важче, усе ж, буде тячівцям.

№9. ФК «Хуст» – ФК «Ялинка» (В.Бичків)

Ще один матч двох хороших команд. Хустяни заручаться підтримкою вболівальників, а великобичківці, так само, як і суперник, – переможним настроєм першого туру. Серед можливих результатів – і нічия.

№10. ФК «Гірник» (Рокосово) – ФК «Вишково»

В обох команд іще немає очок, але рокосовці тільки розпочнуть у цьому сезоні. Починати завжди важко. Та знову ж: рідний стадіон – серйозний аргумент. Віриться, переконливим аргументом у зустрічі буде рівень реалізації створених гольових моментів.

ФК «Копаня»вихідний

Перший тур показав, що у футбольному плані команди Східної зони сильніші й рівніші порівняно з минулим сезоном. Так це чи ні насправді, подивимося ще й у 2 турі. Поєдинки в ньому здебільшого повинні відзначатися непоступливістю та непередбачуваністю.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

Регламент змагань з футболу серед аматорських команд 2019 року

Календар змагань з футболу серед аматорських команд 2019 року

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.