Чергові призначення закарпатців

22.04.2019 - 11:46

Цілий ряд наших представників обслуговуватимуть матчі всеукраїнського рівня.

242f2c

Зокрема, у 25 турі прем’єр-ліги в матчі турніру за 7-12 місця завтра, 23 квітня, у Львові в поєдинку «Карпати» – «Чорноморець» четвертим арбітром працюватиме Я.Козик із Мукачева, а делегатом ФФУ В.Наскалов (ФФ Закарпаття, Мукачево). Кім того, Я.Козик сьогодні в Раві-Руській виведе на матч команди U-21 «Карпати» (Львів) – «Чорноморець» (Одеса).

У другій лізі в 22 турі в групі «А» 26 квітня (п’ятниця) на зустрічі «Буковина» (Чернівці) – «Поділля» (Хмельницький) спостерігачем арбітражу задіяний Р.Буковецький із Хуста. А днем раніше на грі «Минай» (Ужгород) – «Нива» (Вінниця) четвертим арбітром побачимо М.Райду з Іршави.

Крім того, у чемпіонат України серед команд-аматорів у 17 турі в групі 1 у суботу в поєдинку «Карпати» (Галич Івано-Франківської обл.) – ОДЕК (Оржів Рівненської обл.) був задіяний Н.Дьордь із Ужгорода. А в середу (24 квітня) півфінал Кубка серед аматорів (перший матч) СКК «Демня» (Львівська обл.) «Авангард» (Бзів Київської обл.) розсудить М.Райда. Йому допомагатиме П.Котубей із Виноградова.

І є призначення в чемпіонаті ДЮФЛУ. У рамках 13-14 турів І.Староста з Іршави стане спостерігачем арбітражу в грі СДЮСШОР (Ужгород) – ФК «Скала» (Моршин Львівської обл.) – у рамках змагань U-16, U-17. Такі ж функції виконуватиме В.Козик у матчі СДЮСШОР (Ужгород) – ФК «Скала» (Моршин Львівської обл.) – змагання U-14, U-15.

У неділю ж у групі «А» серед U-15, U-17 у першій лізі в грі ДЮСШ (Тячів) «Ніка» (Івано-Франківськ) суддями працювали Т.Бабич і Б.Павлюкович із Ужгорода, а спостерігачем арбітражу – І.Староста. А на зустрічі УРДЮСШ-ДЮШФ «Зінедін» (Ужгородський район) – ФК «Миколаїв» (Львівська обл.) – ужгородці-судді І.Варга й І.Вовчанський та спостерігач арбітражу М.Митровський (Ужгород).

І з-поміж U-15, U-17 26 квітня (п’ятниця) МФА (Мукачево) – «Ніка» (Івано-Франківськ) обслуговуватимуть судді І.Вовчанський, Т.Бабич та спостерігач арбітражу І.Кувік (Ужгородський район).

Володимир ТАРАСЮК, ФЗЗ

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.