Юнацькі баталії: огляд 2 туру

24.04.2019 - 22:29

У чемпіонаті й першості області дублери відзначалися і вдома, і в гостях.

DSC_2526

Спочатку про перипетії у вищій лізі. Тут уже стає зрозуміло, що «Севлюш» та МФА «Мункач» дійсно будуть на провідних позиціях. Вони здобули чергові перемоги (2:0 мукачівців над концівськими ровесниками на виїзді та особливо помітні 7:1 юних виноградівців у Поляні), відповідно стали одноосібними лідерами. Інші матчі виявилися принциповішими. Як наслідок, у двох зустрічах забито один м’яч. Зокрема нульова нічия вільхівців та іршавців і мінімальна перемога в карпатівському дербі футболістів із Дубового.

У Західній зоні поки без втрат «Ф.Медвідя». В останньому турі – виїзна перемога 4:1 над «Сільцем». Уже вдруге поспіль відчутно поступаються ракошинці (цього разу в Невицькому 1:4) та приборжавці (0:3 вдома від «Боржави»). Інші матчі куди принциповіші: мукачівське дербі принесло виїзну перемогу 1:0 юнакам з Іванівців над бобовищанцями, нічия 1:1 нижньокоропецького й кінчеського колективів, та слід виокремити другу поспіль поразку 1:2 «Фаворита» вдома від «Заріччя» (хоч в останнього й хороша команда).

Щодо Східної зони, то дещо несподівані великі перемоги вишківців (на виїзді 5:0 над рокосовцями) та тячівців (теж у гостях над ясінянцями – 3:0) принесли обом ФК теж одноосібне лідерство. А ось у більшості решти матчів суперництво куди принциповіше: 1:1 тернівців і дібровців, 2:2 ізян і воніговців і мінімальна перемога 1:0 хустян над великобичківцями.

Перші два тури, тим паче коли йдеться про юнацькі баталії, поки навряд чи можуть бути сповна показовими. Водночас певні закономірності вони вже «виводять». Зокрема: виходячи з продемонстрованого рівня гри та рахунків, у вищій та першій лігах уже є свої лідери та аутсайдери. Чи надовго? Найближчі тури дадуть конкретнішу відповідь на поставлене запитання. Впадає око й те, що тепер у вищій лізі тат в обох зонах першої «хосеннішими» були гості.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

 

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.