ВІДЕО. Чемпіонат України серед аматорів: «Агрон» підтвердив реноме фаворита

27.04.2019 - 17:05

У матчі 18 туру «Ужгород» зазнав нищівної поразки.

DSC_3833

Сьогодні ужгородці в статусі сьомої команди приймали п’ятий ФК «Агрон» із Великогаївської ОТГ. Перший тайм великою кількістю створених моментів не потішив. Утім, уболівальники голи побачили. Точніше – один. На 24 хв. гості організували атаку, яка завдяки точному ударові Яна Ковалевського, стала результативною. Невдовзі зрівняти рахунок міг Адріан Пуканич, та «постріл» сходу не вдався, хоч було й небезпечно.

Під завісу тайму Олександр Бако так само гостро пробивав штрафний, але воротар суперника впорався із загрозою. До перерви «стандарт» іще встиг виконати Адріан Пуканич, але навіс нейтралізував захист представника Тернопільщини. Отож перший тайм виграв «Агрон».

Тільки розпочався другий тайм, ужгородці пропустили вдруге. Постарався Назар Процик. 0:2. Згодом ван Русин відповів хорошим, та все ж неточним ударом. Ще прицільніше пробивав за кілька хвилин Адріан Пуканич. Однак і цього разу все обійшлося для «Агрона».

Мирослав Бабяк здійснив серію замін. У такий спосіб було зроблено спробу активізувати дії господарів у нападі. Утім, і суперник не відсиджувався в захисті. Як наслідок, команди заграли на зустрічних курсах. Та ближчими до взяття воріт були все ж гості. Спочатку відзначитися міг Тарас Червонецький, але пробив повз стійку. А ось на 76 хв. Роман Гаврилюк скористався подачею з кутового й чудово зіграв головою – 0:3.

Подальші спроби команд забити успіху не принесли, хоч, зокрема, небезпечно Адріан Пуканич виконував штрафний. Зрештою, пролунав фінальний свисток, і «Агрон» здобув упевнену перемогу. «Ужгород» уперше в другій частині змагань залишився без очкового здобутку…

ФК «Ужгород» – ФК «Агрон» (Великогаївська ОТГ) – 0:3 (0:1)

Голи: Ян Ковалевський, 24; Назар Процик, 48, Роман Гаврилюк, 76.

Арбітр: Сергій Валенко (Львів).

Асистенти арбітра: Павло Кравчук, Назар Умоканич (обидва – Львів).

Четвертий арбітр: Томаш Бабич (Ужгород).

Спостерігач арбітражу – Ярослав Дмитрук (Рівне).

ФК «Ужгород»: Юрій Славік (1), Станіслав Котьо (24), В’ячеслав Пінковський (11), Вадим Селещук (4), Олексій Сич (14), Богдан Павлич (22), Олександр Зимомря (13), Сергій Машталір (77), Олександр Бако (9), Адріан Пуканич (15), Іван Русин (10).

Запасні: Андрій Калай (33), Володимир Дуран (8), Дмитро Рацин (23), Вадим Ференцик (19), Михайло Дудаш (2), Юрій Дрозд (18), Максим Олень (99).

Тренер: Мирослав Бабяк.

ФК «Агрон»: Іван Рогаль (12), Андрій Пастернак (13), Роман Андрієшин (4), Дмитро Коник (7), Віктор Ковалик (5), Арсен Кривобедрий (19), Ігор Вонс (10), Валентин Білик (8), Ян Ковалевський (15), Руслан Луцик (9), Назар Процик (21).

Запасні: Руслан Мазур (1), Олег Лівіцький (2), Микола Когут (11), Роман Гаврилюк (17), Євген Гурін (14), Тарас Червонецький (20), Петро Скобляк (18).