ВІДЕО. Із «в. о.» вийшло «во»!

05.05.2019 - 19:50

«Минай» удома переграв «Калуш» і в групі «А» другої ліги чемпіонату України перемістився на третю позицію, поступаючись лідерові двома очками.

DSC_4503

…Ця перемога потрібна була «Минаю» насамперед у психологічному плані. Адже, по-перше, команді просто потрібно в кожному матчі брати очки, щоб повернутися на олімп «турнірки». По-друге, після дошкульних поразок удома нарешті потрібно було перервати сумну смугу. По-третє, у зв’язку з відставкою Ігоря Харьковщенка новоспеченому «в. о.» (фахівцеві з Естонії Кирилові Куренку, який із цього року працює в клубі куратором клубної ДЮСШ) теж потрібно було тренерськи утвердитися для відчуття впевненості в завершальних матчах другої ліги. Ну і звичайно, порадувати вболівальників перемогою.

І слід сказати, що своє завдання «Минай» виконав на «відмінно». Новий очільник уніс якісні корективи до «основи». Команда з Ужгородщини грала проти суперника першим номером і впевнено перемогла – 3:1.

Спочатку ударом сходу на 29 хв. рахунок відкрив Роберт Смокоровський. Далі, на 72 хв., Артур Карноза подвоїв перевагу зі штрафного. А невдовзі, за 8 хв., позицією для удару скористався Анатолій Нурієв. 3:0! Під завісу зустрічі господарі дещо розслабилися й пропустили гол із пенальті завдяки влучному ударові з «точки» Данила Книша. Утім, це не вплинуло на загалом упевнений позитивний результат для «Минаю». Дуже важлива та особливо своєчасна вікторія з огляду ще й на те, як зіграли конкуренти.

За результатами туру «Минай» перемістився на третю позицію й поступається лідерові двома очками. Справжнє суперництво тільки починається!

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.