Чемпіонат Закарпатської області. Вища ліга: анонс матчів 5 туру

11.05.2019 - 10:42

Матимемо недільні зустрічі з кількома невідомими.

DSC_8286

ФК «Бужора» (Іршава) – ФК «Севлюш» (Виноградів)

Бужорці тричі поспіль зазнали поразки. Виноградівці – потенційні лідери. Отож шансів на виграш більше в гостей. Мабуть, багато що залежатиме від того, наскільки серйозно на чемпіона області налаштується іршавська команда.

СК «Карпати» (Рахів) – ФК «Поляна»

Одна з найцікавіших і найголовніших пар туру. Перша команда приймає четверту. Обидва колективи на хорошому ходу. Карпатівці традиційно сильно виступають удома. Водночас і полянці спроможні показати змістовний футбол на виїзді. Слід очікувати безкомпромісного поєдинку.

ФК «Середнє» – ФК «Витязь» (Концово)

Один із аутсайдерів проти одного з лідерів. За цією логікою фаворитом зустрічі будуть концівські футболісти. Успіх для середнянців значною мірою залежатиме від того, наскільки вони спроможні будуть створювати реальні моменти біля воріт суперника.

ФК «Карпати» (Дубове) – ФК «Вільхівці»

Остання команда приймає третю. Як і у вищезазначеній парі, відповідно до сказаного фаворит зустрічі напрошується сам собою. Утім, зустріч буде нелегкою. Адже певні шанси на успіх є і в господарів.

МФА «Мункач» (Мукачево) вихідний

Головна інтрига туру полягатиме, очевидно, у відповіді на три запитання. По-перше, фаворитами ігор залишаються гості. Отже, чи виправдають вони свої сподівання? І по-друге. Якщо так, то хто з господарів усе ж візьме залікові очки? І чи візьме взагалі?

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.