Першість Закарпаття. Перша ліга. Західна зона: огляд матчів 5 туру

11.05.2019 - 21:42

Усе ж таки з однією несподіванкою. Плюс автоголи….

DSC_3042

ФК «Колос» (Ракошино) – ФК «Сільце» – 4:1 (юнаки – 0:5)

Голи: Юрій Сінкін, 13; Микола Говдош, 18; Олександр Горський, 31 (автогол); Олег Афанасьєв, 75; Андрій Афанасьєв, 90+1.

Попередження: Анатолій Богович, 49; Олег Афанасьєв, 55 – Богдан Матішинець, 63.

Ракошинці грали в Лучках, але від цього їх зарядженість на ворота суперника не постраждала. Лідер здобув переконливу перемогу й продовжує йти без поразок.

ФК «Колос» (Іванівці) – ФК «Боржава» (Довге) – 2:0 (1:2)

Голи: Олександр Кузьма, 75; Андрій Герц, +85.

Попередження: Юрій Стець, 41; Олександр Пінджоля, 76 – Іван Роман, 13; Михайло Якуб, 25; Едуард Батьо, 44; Василь Шандра, 52; Михайло Батрин, 76; Василь Боднар, 85.

Господарі в присутності 500 глядачів здобули непросту перемогу. Те, що гра видалася непоступливою, свідчать і забиті господарями голи (один із пенальті) ближче до кінця зустрічі, і велика кількість попереджень. Утім, «Колос» досягнув бажаного – здобув три очки.

ФК «Сокіл» (Кінчеш) – ФК «Боржавське» – 4:2 (6:0)

Голи: Владислав Михайловський, 17; Андрій Крупа, 23; Ігор Сугоняк, 60; Володимир Котович, 70 – Юрій Брич, 39; Михайло Брич, 82.

Попередження: Іван Корпош, 73 («Сокіл»).

Вилучення: Віталій Фанта, 84 («Сокіл»; за позбавлення суперника очевидної гольової можливості).

Команди зіграли в результативний футбол. Господарі були ближчими до перемоги й очікувано її здобули. Вилучення в «Сокола» наприкінці зустрічі на рахунок уже не впливало.

ФК «Заріччя» – ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» – 3:1 (0:3)

Голи: Володимир Ковальчук, 59; Віктор Зан, 75 – Мілан Гарманн, 9; Олександр Поковба, 47 (автогол).

Попередження: Сергій Караслай, 13; Юрій Сокач, 21; Олександр, Зан, 85 – Михайло Янцо, 8; Іван Зизич, 67.

Команди розпочали з обопільних атак. Надалі «Заріччя» намагалося довгим пасом вивести свої атакувальні сили вперед, а гості прагнули отримати контроль над м’ячем завдяки коротким передачам. Героєм першого тайму став Мілан Гартманн. Він виявився основним двигуном активності команди гостей, а на початку зустрічі відкрив рахунок. «Невицький замок» іще мав моменти, але не реалізував. Десь на якість атак уплинув і дощ. З усім тим на початку другої «сорокап’ятихвилинки» Олександр Поковба зрізав м’яча у власні ворота. Господарі не зупинилися, мали ще можливості забити, поки від Юрія Булези Володимир Ковальчук не отримав м’яч і один в один реалізував слушну нагоду. Після цього невицькі футболісти трохи активізувалися. Утім, воротар «Заріччя» Юрій Марко не дрімав, як і його колега-візаві Юлій Антал виручив у декількох моментах. І все ж останніми гольове слово сказали господарі. Михайло Зан вийшов один на один і встановив остаточний рахунок у загалом цікавому двобої.

ФК «Ф.Медвідя» (Н.Давидково) – ФК «Бобовище» – 1:4 (4:0)

Голи: Михайло Орос, 34 (автогол); Іван Делеган, 55 – Мирослав Бундаш, 48; Андрій Русин, 49; Василь Бирак, 64.

Попередження: Олександр Олексик, 54; Ерік Химинець, 72; Михайло Орос,78 – Роланд Шольц, 20; Євген Коструб, 44.

Свідками мукачівського дербі стали 400 глядачів. Матчі такого рівня можуть, звичайно, завершитися з будь-яким рахунком. І все ж розгромна перемога «Бобовища» на виїзді – дещо неочікувана. Тим паче перша в першості. Особливо господарі якось незібрано розпочали другий тайм. І хоч після швидкого душу у вигляді двох голів відігралися, та футбольний потяг уже помчав не в їхньому напрямку…

ФК «Фаворит» (Шишлівці) – ФК «Н. Коропець» – 1:6 (2:4)

Голи: Михайло Трухан, 9, 18, 59, 61; Олег Олберт, 52 – Микола Мелекесцев (автогол), 3; Василь Дьордь, 85;

Попередження: Микола Мелекесцев, 13 – Владислав Васильєв, 66.

Прогнозована перемога гостей. «Фаворит» уже на старті гри пропустив два «уколи» і надалі продовжував виймати м’ячі із сітки своїх воріт. Особливо слід відзначити Михайла Трухана, котрий оформив покер. Господарі під завісу двобою спромоглися тільки на «шкіряний» престижу.

Що на «виході»? Загалом результати прогнозовані, хоч, підкреслимо, перемога «Бобовища» вийшла доволі переконлива. Важливо, що команди зіграли в результативний футбол. Крім боржавців, забивали всі. Другий гол забив навіть «Фаворит». Господарі виграли 4 поєдинки, а гості – 2. Результативність відмінна – 4,8. Поки маємо трьох відвертих аутсайдерів і закономірну трійку лідерів.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.