Ракошинський «Колос» продовжив безпрограшну серію і у Кубку області

19.05.2019 - 20:07

Підопічні Івана Фізера мінімально здолали оголену в центрі ясінянську «Говерлу».

DSC_9027

У крайовому дербі першої ліги сліпий жереб звів представників Сходу й Заходу. Обидві команди у власних зонах повсякчас борються за медалі. Але все ж фаворитом назвемо саме ракошинців. Насамперед тому, що їх суперники подолали майже 300-кілометрову відстань у день гри. Плюс команда Юрія Савляка не дорахувалась чотирьох гравців основи: капітана Івана Микитюка, віце-капітана Валерія Цуперяка два крайні півзахисники), опорника Романа Піщальника, центрального захисника – Михайла Кравчука. Тож довелося їх змінити на футболістів юнацького складу. Фактично Гуцульська народна команда приїхала без центру, точніше була змушена значно омолодити його.

Втрати «Говерли» були відчутні – ракошинці виграли центр поля, але легкої вікторії їм ніхто не обіцяв. Підопічні Івана Фізера контролювали м’яч, проте чомусь жодна атака не увінчувалась гострим ударом: часто захисники нівелювали загрозу, та й самі гравці ланки нападу, наче навмисно, затягували із пострілами. Ясінянці відповідали поодинокими випадами флангами, переважно котратакувальними, але теж безуспішно.

Певно, найгострішу атаку колосівці провели на 28-ій хвилині. Це була двоходівка правим краєм Станіслава Кохана та Євгена Обдирка, яка закінчилась прострілом уздовж карної зони. На ендшпільній атакувальній фазі діяв Денис Вісторобський, однак його удар прийшовся над поперечиною. У наступній атаці «Колоса» теж відзначаємо Дениса, хоча самому Вісторобському відзначитись не вдалось. Цього разу після удару з-за меж штрафної м’яч влетів у сітку, щоправда із зовнішньої сторони.

Ясінянці не менш достойно відповіли на 34-ій хвилині. На власній половині обрізався Євген Обдирко – м’ячем заволодів Степан-Сергій Демедюк, віддав на Березовського, Олександр пробив над дальньою хрестовиною.

Утретє через дві хвилини нагадав про себе Вісторобський, який замикав простріл зліва. Однак із двох метрів Денис не поцілив у рамку.

Під завісу першого тайму підопічні Івана Фізера дивом тричі не розписались у воротах суперника. Спочатку рандеву з воротарем не реалізував Дмитро Яцина, далі Станіслав Кохан із кількох метрів головою пробив над поперечиною. Ще гольову нагоду змарнував Микола Говдош, який теж не скористався очною ставкою зі стражем.

Останні хвилини у штрафній «Говерли» виникла справжня пожежа, яку вдалось погасити завдяки прихильності фортуни до ясінянців – м’яч уперто не йшов у ворота.

На старті другого тайму зі стандарту небезпечно пробивав Степан-Сергій Демедюк, але м’яч просвистів поруч із ближньою стійкою. До свого активу 9-ий номер «Говерли» через 5 хвилин заніс ще один дальній неточний удар.

А у відповідь Дмитро Яцина влучив у поперечину. Ракошинці награли на перемогу, проте сьогодні усе було проти них.

На 53-ій хвилині фантастичну реакцію демонструє ясінянський страж – Михайло Куцкір з правого краю відправив м’яч під поперечину, але Михайло Безик у карколомному стрибку нівелює загрозу. Через хвилину нефарт був притаманний Миколі Говдошу. Він влучив у хрестовину.

Гра надалі проходила на половині поля «Говерли», притому ворота Безика залишались зачаклованими до 71-ої хвилини. Тоді, нарешті, 21-ий удар по воротам приніс бажаний результат. Після подачі з корнера м’яч у ворота практично заніс капітан «Колоса» Анатолій Богович. 1:0.

Через 6 хвилин «Говерла» повинна була відновлювати паритет. Захисники «Колоса» прогавили вихід віч-на-віч Романа Фільтюк, проте останній із 7-ми метрів пробив повз каркас воріт. Цей матч голоами більше не увінчається.

«Колос» здобув заслужену перемогу, притому «Говерла» продемонструвала гідну гру. Підопічні Івана Фізера та Василя Коштури цьогоріч, імовірніше, виграють крайову першість, а при збігу обставин поборються й за звання переможця кубка області.

ФК «Колос» (Ракошино): Степан Кундрик, Євген Обдирко, Дмитро Чубірко, Анатолій Богович, Олександр Горський, Станіслав Кохан, Микола Говдош, Юрій Сінкін, Денис Вісторобський, Михайло Куцкір, Дмитро Яцина.

Запасні: Кирил Йовбак, Олег Афанасєв, Андрій Афанасєв, Василь Ковбин, Сергій Карпинець, Василь Петровці, Олександр Микита, Андрій Меденцій..

Головний тренер – Іван Фізер.

ФК «Говерла» (Ясіня): Михайло Безик, Роман Андрухович, Володимир Попюк, Єген Станіцький, Дмитро Климпотюк, Мирослав Павлючок, Михайло Тимчук, Олександр Березовський, Владислав Василенко, Роман Фільтюк, Степан-Сергій Демедюк.

Запасні: Назар Дердик, Роман Бровчук, Іван Дячук, Олександр Титаренко.