Першість Закарпаття. Перша ліга. Західна зона. 6 тур: анонс матчів

25.05.2019 - 09:59

У половині пар фаворитів назвати важко.

DSC_3116

ФК «Сільце» – ФК «Н. Коропець»

Чого можна очікувати від команд, у яких однакова кількість очок? Лише хорошого протистояння! У команди з Мукачівщини дещо кращий напад, в останніх двох матчах – перемоги, але візаві з Іршавщини має перевагу рідних стін. Головну увагу, очевидно, команди повинні зосередити на захисті та реалізації моментів.

ФК «Бобовище» – ФК «Фаворит» (Шишлівці)

Хоч «Бобовище» тепер і межує з аутсайдерами, проте навряд чи вдома віддасть очки «Фавориту». Перевага господарів буде, швидше за все, очевидною. Питання в тому, наскільки команда з Мукачівського району нею скористається.

ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» (Невицьке) – ФК «Ф.Медвідя» (Н.Давидково)

Один з аутсайдерів прийматиме восьму команду. За інерцією, фаворитами слід уважати гостей. Та «Невицький замок» – вибухова команда. Не буде сенсації, якщо поступиться, але й спроможна взяти очки в зустрічі. Тим паче, що клубу «Ф.Медвідя» теж бракує стабільності.

ФК «Боржавське» – ФК «Заріччя»

Дебютант першості продовжує гріти дно «турнірки» без очок, тоді як один із лідерів Насамперед господарям буде важче здобути результат.

ФК «Боржава» (Довге) – ФК «Сокіл» (Кінчеш)

Цікава пара. У команд співставні захисти, але в нападі «Сокіл» виглядає потужніше. Добре кінчешці діють і у виїзних поєдинках. Хоч довжанці спробують скористатится фактром рідного поля. Важко комусь віддати перевагу. Слід, найімовірніше, очікувати нічиєї або ж перемоги в один м’яч когось із суперників.

ФК «Колос» (Ракошино) – ФК «Колос» (Іванівці) матч відбудеться у селищі Середнє

Головна гра туру. Зустрічаються лідери-«тезки». Фактор рідного поля – не в рахунок. Адже ракошинці облюбували різні «домашні» стадіони. Це на сьогодні, без сумніву, найвідповідальніше випробування для команд із «лейбою» «мукачівське дербі». Обидві команди потужні, у номінальних господарів дещо продуктивніший напад. Видається, що в цій зустрічі багато голів не буде забито. Хіба що команди наважаться зіграти у відкритий футбол. Та це малоймовірно.

Інтрига в турі – велика. У половині пар справді важко комусь віддати перевагу. А отже, без матчів зі справжніми протистояннями не обійдеться.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.