Сергій Булеца – серед найпомітніших гравців збірної України U-20

28.05.2019 - 11:44

У Польщі триває молодіжний чемпіонат світу з футболу. На цих престижних змаганнях успішно виступає збірна України U-20. Вона здобула дві перемоги поспіль і впевнено крокує до наступного етапу змагань. Що особливо приємно: вагомий унесок до вікторії синьо-жовтих зробив вихованець закарпатської СДЮСШОР (Ужгород), нині один із найпереспективніших гравців «молодіжки» «Динамо» (Київ) Сергій Булеца.

post431875_0b205_content

У першій грі зі збірною США наш земляк відкрив рахунок, а українці виграли 2:1. Інший поєдинок видався теж непростим. Утім, і цього разу збірна України взяла гору. Вона здолала однолітків із Катару. Єдиний гол у матчі на 59 хв. забив Денис Попов. Йому ж асистував Сергій. Він, до речі, на 52 хв. небезпечно виконував штрафний. М’яч летів під поперечину, і тільки реакція воротаря врятувала катарців від гола. Утім, 1:0. Отож на чемпіонаті світу українці, як зазначалося вище, продовжують виступати зі стовідсотковим результатом.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.