СДЮСШОР зіграла перші стикові матчі

01.06.2019 - 21:00

Незважаючи на різні результати, хороші шанси на продовження суперництва за нагороди чемпіонату ДЮФЛУ зберігають команди і U-14, і U-15.

61564254_2209036559191610_7085838277596413952_o

Щодо молодших футболістів, то підопічні Миколи Фанти грали на виїзді з ВОДЮСШ (Вінниця). Незважаючи на гостьовий статус, ужгородці здобули впевнену перемогу. У першому таймі дубль оформив Олександр Чепканич. Отож СДЮСШОР U-14 комфортно почувається перед домашнім поєдинком за вихід до фінальної стадії чемпіонату ДЮФЛУ. Слід тільки погодитися з тренером Миколою Фантою: тепер важливо не розслабитися, відповідально поставитися до матчу-відповіді й уникнути недооцінки суперника.

Своєю чергою, СДЮСШОР U-15 теж сьогодні в рідних стінах протистояла київському «Атлету». У першому таймі команди грали практично нарівні. Десь, можливо, лише незначну перевагу мали гості. Вони ж і відкрили рахунок уже на 10 хв. зустрічі. Постарався Архип Мулярчук. За хвилину-другу мав можливість зрівнювати рахунок Олександр Черевко. Він надзвичайно майстерно виконав штрафний метрів із 27-28, і лише бокова стійка врятувала ворота киян. Останні так само за хвилину-другу могли вийти вперед, та підвела точність завершального удару. Були й іще моменти, та до перерви, на жаль, 0:1.

У другому таймі «Атлет» віддав ініціативу суперникові, надіючись на контратаки. Однак господарі заволоділи тотальною перевагою й могли щонайменше три-чотири рази відзначитися. Натиск на ворота киян був надзвичайно потужним. Та десь не вистачало влучності, а десь банального везіння: неймовірні сейви столичного воротаря, виніс м’яча захисником суперника буквально з лінії воріт, бокова стійка ставали тими перешкодами на шляху до воріт, які не доволяли СДЮСШОРівцям забити, здавалося, очевидний гол. І все ж підопічні Тараса Вайданича дотисли суперника на 53-ій хвилині. Крістіан Селеш відмінно «вистрілив» поблизу штрафної площі в дальній від «кіпера» кут і зрівняв рахунок. Отож – 1:1.

Тепер усе вирішиться в повторному поєдинку в Києві. Слід погодитися з обома наставниками – Тарасом Вайданичем і Романом Гринчуком, котрі наголосили: у підсумку переможе та команда, яка краще проаналізує звітний матч і тактично краще підготується до матчу-відповіді. Притому наш тренер зазначив, що постарається припіднести суперникові сюрприз.