Ракошинський «Колос» здобув вольову перемогу над «Заріччям»

08.06.2019 - 19:22

Підопічні Івана Фізера, поступаючись 0:2, переграли суперника 4:2 і закріпились на вершині турнірної таблиці.

62355880_671570326615113_3008925762544730112_n

Центральний матч 8 туру Західної зони крайової першості – протистояння команд-претендентів на комплект нагород найвищого ґатунку. У Середньому ракошинський «Колос» приймав «Заріччя». Підопічні Івана Фізера поки без поразок. Команда з Мукачівщини набрала 19 залікових пунктів, вигравши 6 матчів та розписавши одну мирову із іванівським клубом. А от «Заріччя» має ще одну гру в запасі, притому в пасиві команди поразка від довжанської «Боржави». Опісля скандального попереднього туру, хотілося чесної безкомпромісної гри без будь-яких скандалів.

Обидві команди до цього протистояння за 6 очок підійшли максимально серйозно, хоча кількох провідних гравців не дорахувались обидва тренери. Ракошинці розпочали агресивніше, проте першими виймали м’яча із сітки власних воріт. Хороша атака гостей увінчалась пасом за спини захисників та рандеву Василя Зана з голкіпером. Як наслідок, очна ставка вдалась. Нападник закинув м’яч за комір стражу Степану Кундрику. 0:1. Підопічні Миколи Цимбала на куражі ще тричі намагались вийти на одного воротаря лівим краєм, проти тричі блискуче у підкаті зіграв Євген Обдирко.

Загалом ракошинці контролювали м’яч, виграли центр поля, проте гостроти на завершальних атакувальних фазах не відчувалося. На 19-ій хвилині Дмитро Яцина отримав хороший пас із лівого фланку, проте удар нападника із 8 метрів заблокував захисник. Через шість хвилин на хорошій ударній позиції опинився Євген Обдирко. Однак м’яч зрізався із ноги правого захисники і пішов повз ворота.

На 31-ій хвилині ракошинці заробили стандарт. Штрафний із 28 метрів виконав Сінкін. Після удару Юрія, м’яч у кількох сантиметрах оминувся зі стійкою.

Ще через 5 хвилин на дальній удар наважився Микола Говдош – голкіпер забрав м’яч до рук.

А на 40-ій хвилині раковинці пропустили вдргуе. Провалом у захисті скористався Зан, щоправда Віктор. Він з 8 метрів пробив повз кіпера. 0:2.

Здавалося б, справу зроблено, проте ракошинці були іншої думки. За дві останні хвилини номінальні господарі відзначились двічі. Спочатку Михайло Куцкір скористався помилкою стража і перекинув його. 1:2. А в наступній атаці Микола Говдош встановив паритет, із ближньої позиції розстрілявши ворота Юрія Марка. 2:2.

Другий тайм проходив за сценарієм попереднього – ракошинці продовжували диктувати супернику свою гру, та забити не вдавалось. Принаймні до 60-ої хвилини. Денис Вісторобський отримав пас на підступах до штрафної і закрутив м’яч у дальній кут. Юрій Марко не мав навіть теоретичних шансів урятувати команду. 3:2.

Ракошинці могли збільшити перевагу через 5 хвилин після удару Дмитра Яцини, який накрутив захисників у штрафній і пробив у ближній кут, та м’яч уперто не йшов у ворота.

На 70-ій хвилині «Колос» прорвало. Юрій Сінкін, після передачі справа, пробивав уже в порожні ворота.

«Заріччя» у наступній атаці могло скоротити відставання, але Рудольф Петер увірвався в штрафну, обіграв захисника, голкіпера і віддав неточний пас партнеру по команді.

Останні 20 хвилин ракошинці грали у власне задоволення, а нечисленні намагання зарічан врятувати ситуацію користі не принесли. Підопічні Івана Фізера та Василя Коштури здобувають чергові три залікові пункти, які закріплюють «Колос» на першій позиції.