Чемпіонат області. Вища ліга: огляд матчів 8 туру

DSC_0521

ФК «Поляна» – ФК «Вільхівці» – 3:0 (7:0)

Голи: Степан Стегура, 35, 50; Володимир Варваринець, 42.

Попередження: Іван Жаренко, 78 – Юрій Мондич, 8; Володимир Товт, 26; Володимир Попадинець, 70.

Певний час полянці були в тіні. Однак поступово набирали обертів і ось у черговому поєдинку за присутності 650 глядачів здолали принципового суперника. Грав в господарів складалася і в нападі, і в захисті. Нагородою ж стала не просто вікторія, а лідерство в чемпіонаті.

ФК «Севлюш» (Виноградів) – ФК «Карпати» (Дубове) перенесено на резервний день

МФА «Мункач» (Мукачево) – ФК «Середнє» – 2:0 (4:0)

Голи: Олександр Апарін, 53, 80.

Попередження: Віталій Соловей, 54; Антон Береш, 76 – Михайло Готра, 53.

Всеукраїнський вишкіл не відбувається даремно, а результатом чергової удалої гри мукачівців став поєдинок із середнянцями. До перерви команди не могли відкрити рахунок, а в другому таймі 200 глядачів побачили два голи, оформлені в дубль. І обидва у ворота представника Ужгородщини.

ФК «Бужора» (Іршава) – СК «Карпати» (Рахів) – 2:2 (2:0)

Голи: Назар Бобик, 17, 69 – Роман Папарига, 31; Василь Василинець, 57.

Попередження: Євген Костик, 14; Василь Русин, 27 – Василь Василинець, 67; Юрій Микуличинський, 78.

400 глядачів на матчі зафіксували бойову й десь прогнозовану (з огляду на виступи останнім часом) нічию. Команди почергово виходили вперед, не хотіли поступатися й, зрештою, награли результативні 2:2.

ФК «Витязь» (Концово) – вихідний

Чекатимемо перенесеного матчу виноградівців і футболістів Дубового, щоб остаточно поставити крапку в турі. Поки ж констатуємо упевненішу гру господарів.