Ужгородський СДЮСШОР проводить набір до команд старших вікових категорій

14.06.2019 - 15:09

СДЮСШОР, який базується на стадіоні «Спартак», міста Ужгород, проводить набір хлопчиків до футбольних команд вікових категорій U-16 (2003 рік народження), U-15 (2004 рік народження), U-14 (2005 рік народження) U-12 (2006 рік народження).

DSC_0056

Для професійного розвитку гравців у нашій школі є всі необхідні умови. Це якісні поля: ігрове, навчально-тренувальне, з пісочним та з тирсовим покриттям для проведення тренувань з фізичної та технічної підготовки гравців, гімнастичний та тренажерний зали

Тренери-викладачі школи регулярно відвідують спеціалізовані семінарі та підвищують свою тренерську кваліфікацію у ліцензійних центрах Української асоціації футболу. Окрім цього, вихованці СДЮСШОР проводять свої тренування на новенькому полі стадіону «Авангард» зі штучним покриттям останнього покоління, яке нещодавно було здано в експлуатацію. Для детального ознайомлення із інфраструктурою СДЮСШОР пропонуємо зайти за цим посиланням.

Наголошуємо також, що ужгородська СДЮСШОР тісно співпрацює з угорським професійним клубом «Варда» (Кішварда), який грає у вищій лізі Угорщини, це дає можливість найкращим вихованцям СДЮСШОР потрапити до цієї команди або ж до інших європейських клубів. Вихованці нашої школи є гравцями професійних українських та європейських клубів.

Наші команди стабільно беруть участь у фінальних частинах чемпіонату ДЮФЛ України, та здобувають найвищі місця на престижних міжнародних та українських турнірах.

Гравці СДЮСШОР U-17, U-16, U-15 та U-14, які беруть участь в чемпіонатах ДЮФЛ України та ДЮФЛ Закарпатської області, навчаються в Ужгородській загальноосвітній спеціалізованій школі-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів. Це прекрасний навчальний заклад, в якому для учнів СДЮСШОР створені всі необхідні умови для комфортного та якісного навчання, проживання, харчування та проведення навчально-тренувального процесу. Саме учні Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернат щороку демонструють найкращі показники в Закарпатській області зі здачі ЗНО. На території школи є гуртожиток з усіма зручностями, в якому живуть учні з усіх куточків Закарпатської області та навіть України, їдальня, в якій усі учні обідають на великій перерві, а юнаки, які проживають в гуртожитку, отримують повноцінне чотирьохразове харчування. Для проведення навчально-тренувальних занять на території школи є чудове поле зі штучним покриттям та новий спортивний зал. Приємно констатувати, що до кінця 2019 року має бути зданий в експлуатацію сучасний басейн.

Для уточнення деталей про місце, дату, та час переглядів просимо звертатись за телефонами тренерів:

U-16 (2003 р.н.). Тренер – Пахомов Денис Олександрович, моб. тел. 095-663-09-09. Перегляд відбудеться 17 червня.

U-15 (2004 р.н.). Тренер – Вайданич Тарас Васильович, моб. тел. 095-422-99-89.

U-14 (2005 р.н.). Тренер – Фанта Микола Андрійович, моб. тел. 095-135-91-49.

U-13 (2006 р.н.). Тренер – Дьордь Вадим Іванович, моб. тел. 066-501-33-50.

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.