Першість Закарпаття. Перша ліга. Західна зона. 11 тур: огляд матчів

29.06.2019 - 21:47

З ексцесами, швидкими голами, бойовими матчами.

DSC_4377

ФК «Заріччя» – ФК «Сільце» – 4:4 (юнаки – 0:2 – матч не завершений)

Голи: Михайло Полянський, 29, 38; Василь Кинів, 88; Петер Рудольф, 89 – Сергій Білан, 60; Ендре Тар, 73; Артем Слободін, 89; Ігор Чернік, 90+3.

Попередження: Володимир Ковальчук, 87; Юрій Сокач, 88 – Василь Поляк, 21.

350 глядачів побачили безкомпромісне іршавське дербі. Воно виправдало себе, і рахунок, як прогнозувалося, вийшов доволі неочікуваним. Утім, до перерви «Заріччя» вело 2:0. Можливо, це дещо розхолодило господарів. Гості в другому таймі взялися рятувати поєдинок. Удалося! Щоправда кінцівка була такою гарячою, що навіть важко уявити – у воротах команд сукупно побувало 4 голи за 5 хв.! У підсумку – бойові 4:4.

ФК «Ф.Медвідя» (Н.Давидково) – ФК «Сокіл» (Кінчеш) – 0:3 (4:1)

Голи: Девід Ніцкулич, 30; Ігор Сугоняк, 56; Віктор Рабел, 75.

Попередження: Михайло Браїла, 12 – Сергій Кампов, 89.

Господарі не спромоглися дати бій, хоч і намагалися. А ось «Сокіл» як фаворит реалізував свої моменти в кожному з таймів і продовжує залишатися в першій трійці.

ФК «Н. Коропець» – ФК «Колос» (Ракошино) – 0:1 (4:0)

Голи: Дмитро Яцина, 9.

Попередження: Іван Йовбак, 56; Крістіан Попик, 71; Олександр Герцуський, 76 – Василь Куделко, 2; Михайло Куцкір, 23; Дмитро Яцина, 25; Артур Морщун, 55.

Вилучення: Михайло Куцкір, 58 (друге попередження).

Мукачівське дербі (та ще й історично двох непримиренних суперників) вийшло бойовим. Сама присутність 800 глядачів надихала команди на безкомпромісне протистояння. А кількість карток, які виймав арбітр у полі протягом матчу, про це теж констатують. Гості на початку першого тайму забили швидкий гол, а на старті другого лишилися в меншості. Утім переможний рахунок підопічні Івана Фізера зуміли втримати. На жаль, не обійшовся без інциденту. Зокрема головний суддя зустрічі «запротоколював» таке: «Після фінального свистка декілька вболівальників вибігли на футбольне поле і один із уболівальників, а саме Гарабко Ігор, наніс мені один удар іззаду в голову. Після цього на високому рівні спрацювали правоохоронні органи, гравці команди ФК «Н.Коропець» та президент «Н.Коропець» Когутич Т. П. На цьому конфлікт було вичерпано».

ФК «Бобовище» – ФК «Боржава» (Довге) – 5:1 (3:0)

Голи: Мирослав Бундаш, 4; Дмитро Вінтонюк, 17; Василь Букса, 23, 49 – Владислав Батрин, 62; Віктор Ловга, 75 (автогол).

Попередження: Михайло Янкович, 82; Василь Бирак, 87 («Бобовище»).

Від боржавців очікувалося більшого. Але сталося так, як сталося. Очевидно, на них уплинув швидкий гол. І в першому таймі надалі забивали тільки господарі. Після перерви вони дозволили собі грати, зважаючи на результат.

ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» – ФК «Боржавське» – 6:2 (6:1)

Голи: Андрій Бутрик, 2; Михайло Лаба, +10; Любомир Русин, 15, 30; Сергій Арбузов, 72; Ярослав Кирлик, 82 – Василь Брич, 25; Михайло І. Брич, 54.

Попередження: Михайло Кіш, 56 («Боржавське»).

За що поважаю «Боржавське» (ось тільки б не наврочити!), то це за бажання грати у футбол за будь-яких розкладів. Ось, скажімо, через повінь чимало футболістів подалися на заробітки, команді незручний календар матчів по суботах – навіть воротарі пішли в поле, оскільки лави запасних практично не залишилося. Десь і це позначилося на відчутній поразці. Однак «Боржавське» змагалося, коректно (як і, до речі, суперник), діяло, нікого в поразці, крім себе, не звинувачувало. А ще склад команди доволі колоритний. На матч було заявлено чотирьох Бричів, а за словами президента клубу й водночас гравця Михайла І. Брича (одного з двох Бричів-авторів голів у ворота «Невицького замку»), їх аж п’ятеро! Сам же поєдинок був за господарями. Вони забили два швидкі голи, чим дезорганізували суперника й у підсумку пішли на перерву за відчутних 4:1 на свою користь. У другому таймі під дією спеки суперники діяли на менших обертах, та «Боржавське» більше прилаштувалося до дій суперника. Як наслідок, і рахунок для гостей був лише 1:2. Утім, хоч вони й старалися, підопічні Івана Матьовки в дербі аутсайдерів узяли важливі три очки.

ФК «Колос» (Іванівці) – вихідний

Що ж, тур таки вийшов непростим, як і очікувалося. Господарі взяли тільки різницею м’ячів, а так по дві перемоги й поразки разом із гостями при одній нічиїй. Результативність більш ніж заслуговує на повагу – 5,2.