Першість Закарпаття. Перша ліга. Східна зона. 12 тур: огляд матчів

06.07.2019 - 22:32

Сьогодні не обійшлося й без сенсаційних рахунків.

DSC_5278

ФК «Хуст» – ФК «Вишково» – 1:3 (юнаки – 3:2)

Голи: Микола Росоха, 3 – Василь Мацунич, 18; Йосип Мункачі, 39; Крістіан Антал, 74.

Попередження: Ярослав Гайович, 24; Микола Рошко, 25 – Крістіан Антал, 14.

Господарі забили швидкий гол і, здається, зарано повірили в перемогу. Відплатою за це стала вольова вікторія суперника. Притому гості ще в першому таймі вийшли вперед, а в другому тільки закріпили успіх. Отож маємо головну сенсацію туру: у хустському дербі перемогли вишківці.

ФСК «Говерла» (Ясіня) – ФК «Ялинка» (В.Бичків) – 3:2 (1:4)

Голи: Степан-Сергій Демедюк, 35, 72; Дмитро Климпотюк, 54 – Анатолій Лембак, 18, 22.

Попередження: Роман Андрухович, 40; Валерій Цуперяк, 43; Олександр Титаренко, 49; Євген Станіцький, 51 – Анатолій Лембак, 37; Володимир Басараба, 80; Михайло Бойчук, 89.

Вилучення: Олександр Титаренко, 69 – Анатолій Лембак, 46 (в обох – друге попередження).

Рахівське дербі ледь не принесло несподіванку. Гості вже на середині першого тайму вели 2:0, чим поставили господарів у доволі непросте становище. Утім, говерлівці за підтримки рідних стін виявили характер і зуміли здобути вольову перемогу. Притому в другому таймі, зігравши результативніше, ніж у першому. На результативність, очевидно, вплинуло й обопільне вилучення. У команд з’явилося більше простору, але скористатися ним зуміли тільки ясінянці.

СК «Тячів» – ФК «Іза» – 3:0 (6:0)

Голи: Михайло Фіцай, 20, 89; Павло Оржеховський, 81.

Попередження: Сергій Герич, 77 – Сергій Довжанин, 22; Дмитро Малунець, 28.

Тячівці наче відчували, що хустяни допустять осічку, і проти їх земляків з Ізи зіграли впевнено як у захисті, так і в нападі. Винагородою стала переконлива перемога.

ФК «Терново» – ФК «Вонігово» – 1:1 (2:1)

Голи: Василь Волошин, 4 – Юрій Мотрин, 44.

Попередження: Іван Кіра, 25 – Іван Рак, 30; Іван Добош, 71.

Команди продемонстрували безкомпромісне суперництво. У першому таймі обмінялися голами відповідно на початку та в кінці тайму, а після перерви взагалі не змогли зламати захисні редути один одного. Отож 1:1.

ФК «Копаня» – ФК «Діброва» (Н.Апша) – 5:1 (3:2)

Голи: Іван Гулянич, 28, 72; Сергій Яцкулинець, 37, 55; Алік Сірко, 65 – Юрій Йовдій, 75.

Попередження: Федір Чонка, 22; Владислав Кікало, 55; Михайло Ляхович, 72 – Василь Руснак, 22; Юрій Йовдій, 71.

Матч пройшов під диктовку господарів. «Діброва» не змогла впоратися з атакувальною міццю «Копані», що принесло впевнену вікторію господарям.

ФК «Гірник» (Рокосово) – вихідний

Загалом тур вийшов доволі строкатим, а головною в ньому стала поразка хустян від вишківців. Середня результативність продовжує залишатися високою – 4 голи за матч.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

Одна відповідь до “Першість Закарпаття. Перша ліга. Східна зона. 12 тур: огляд матчів”