Першість Закарпаття. Перша ліга. Західна зона. 12 тур: огляд матчів

08.07.2019 - 09:47

Таке враження, що поєдинки відбувалися під магічним впливом свята Івана Купала.

DSC_2861

ФК «Боржавське» – ФК «Сільце» – 1:4 (юнаки – 1:2)

Голи: Юрій Брич – Ярослав Боднар, 15. 22; Сергій Білак, 52; Петро Кривеник, 90+4.

На матчі було 300 глядачів. За великим рахунком, сенсації не сталося. «Боржавське» як дебютант тільки шукає свою гру, а ось «Сільце» органічніше вписалося в ряди колективів Західної зони й здобуває реноме середняка. У матчі з аутсайдером гості це довели сповна й десь навіть несподівано більш ніж упевнено здолали свого суперника.

ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» – ФК «Боржава» (Довге) – 2:1 (4:0)

Голи: Мілан Гартман, 20; Віктор Готра, 84 – Іван Бурч, 15.

Попередження: Михайло Лаба, 3; Мілан Гарман, 34 – Михайло Батрин, 34; Михайло Якуб, 66.

Вилучення: Іван Стойка, 78 (за серйозне ігрове порушення).

Це була рівна гра, у якій то одна команда виглядала краще, то інша, творячи притому моменти. Гості першими відкрили рахунок, але невдовзі господарі зі штрафного встановили паритет. Здавалося, нічия стане логічним підсумком цієї зустрічі, однак більшу вдачу в нападі все ж мали футболісти «Невицького замку». Навіть залишившись удесятьох, вони під завісу матчу таки вирвали перемогу.

ФК «Бобовище» – ФК «Колос» (Ракошино) – 4:2 (0:0)

Голи: Мирослав Бундаш, 16; Михайло Калій +71; Василь Бирак, 81; Даніел Болдог, 87 – Дмитро Яцина, 9; Деніс Вісторобський, 31.

Попередження: Андрій Русин, 84 – Дмитро Чубірка, 80; Кирило Йовбак, 83; Станіслав Кохан, 85.

Це було справжнє дербі, у якому лідер зазнав першої поразки, чим тут же скористався інший «Колос»: з Іванівців. Загалом поєдинок «Бобовища» і ракошинців видався бойовим, результативним, із порівняно швидким голом, пенальті та гарячою кінцівкою. До перерви краще діяли гості, а ось у другому таймі, особливо наприкінці матчу, господарі були переконливішими. Вони зуміли віднайти ключі до воріт «Колоса» і здобути важливу перемогу. Остання відкрила підопічним Івана Ковача шлях до першої трійки.

ФК «Н. Коропець» – ФК «Колос» (Іванівці) – 1:4 (2:2)

Ще одне мукачівське дербі, але в ньому вже домінували гості. На виїзді футболісти з Іванівців зіграли більш ніж переконливо. І тепер, повернувши собі лідерство цією перемогою, будуть іще заповзятіше змагатися за чемпіонський титул.

ФК «Ф.Медвідя» (Н.Давидково) – ФК «Заріччя» – 4:1 (4:0)

Голи: Євген Мукомела, 19; Євген Качур, 28; Вадим Мердеєв, 30; Василь Луця, 48 – Рудольф Петер, 86.

Попередження: Сергій Кампов, 44; Вадим Мердеєв, 82; Степан Балог, 84 – Василь Караслай, 18; Василь Кинів, 38.

На матчі побувало 450 глядачів. І принаймні новодавидківці не пожалкували, адже їх команда здобула впевнену перемогу. Господарі особливо впевнено діяли в першому таймі, а після перерви, забивши ще й до того ж швидкий гол, грали вже відповідно до рахунку. Певною мірою слід віддати належне й «Заріччю», яке теж шукало щастя біля воріт суперника й наприкінці матчу було винагороджено голом престижу.

ФК «Сокіл» (Кінчеш) – вихідний.

Увесь тур видався безкомпромісним (жодної нічиєї) і наче перебував під впливом свята Івана Купала, адже рідко таке трапляється, щоб у 5 поєдинках переможці забивали по 4 голи, а 3 матчі взагалі мали однаковий і навряд чи прогнозований рахунок 4:1 (1:4). На 3 перемоги господарів припало 2 вікторії гостей, а результативність знову не підвела – 4,8.