ФОТО. Єдиний гол Машталіра приніс «Ужгороду» перемогу над «Волинню»

11.07.2019 - 18:29

У другому контрольному поєдинку підопічні Василя Варги здолали луцьку команду завдяки єдиному голу Сергія Машталіра.

DSC_6112

Тренерськиий штаб «Ужгорода» у протистоянні з «Волинню» місце у стартовому складі довірив шістьом новачкам. Мова про: Михайла Готру, Віталія Міклоша, Олександра Ковчара, Віктора Ряшка, Владислава Павленка та Віктора Масікевича. Покик-що із жодним контракт не підписано, але ближче до завершення тижня Василь Варга пообіцяв озвучити прізвища претендентів на Другу лігу у складі «Ужгорода». Нагадаємо, поки єдиний професійний контракт підписано із екс-футболістом «Малинська» Артемом Корольчуком.

А тепер до самої гри. Досвід «Волині» дався взнаки. Луцькі футболісти у першій половині тайму переважно дислокувались на половині поля ужгородців. Проте часті навіси, здебільшого з правого краю, загрози не несли. А от з 25-ої хвилини господарі провели ряд атак, дві з яких закінчились гострими ударами від Віктора Ряшка з-за меж штрафного майданчика: один прийшовся над поперечиною, з іншим впорався страж.

На 31-ій хвилині реальну нагоду відзначитись мав Анатолій Ульянов, який замкнув навіс справа. М’яч у кількох сантиметрах оминувся зі стійкою.

А вже через чотири хвилини Владислав Павленко наніс потужного удару метрів із 18. Здавалося б, м’яч зупинить тільки сітка. Але це тільки здавалося. Перший тайм більше нічим не увінчався.

Проте другий був значно цікавішим. На 50-ій хвилині міг відзначитись Ростислав Волошинович, однак забракло точності. А на 60-ій забили ужгородці. Підопічні Василя Варги заробили штрафний на лівому фланзі. Стандарт філігранно подав Віктор Ряшко, який не меш філігранно головою замкнув Сергій Машталір. 1:0.

«Волинь» повинна була відповісти тим же на 68-ій хвилині. Однак знову під час завершального удару бракує точності Волошиновичу. Цього разу Ростислав головою пробив над поперечиною, замикаючи навіс справа.

Ужгородці могли подвоїти перевагу на 75-ій хвилині. Хорошу атаку правим краєм розігнав Ференцик – віддав у штрафній на Пуканича. Однак Адріан з 11-ти метрів не влучив у рамку. А на 80-ій овації з трибун «Автомобіліста» зірвав Бако. Олександр з-за меж штрафної відправив м’яч над дальньою дев’яткою.

А під ендшпіль матчу дивом не забиває Пуканич. Цього разу Адріану у штрафній під удар відкотив Олександр Бако, але м’яч просвистів над поперечиною.

Наступний поєдинок ФК «Ужгород» проведе з волочиським «Агробізнесом» цієї неділі о 18:00.