Ужгородці поступились першоліговому супернику

14.07.2019 - 20:09

Для «Агробізнеса» цей контрольний матч став уже четвертим у період міжсезоння. Команда Остапа Маркевича розписала дві мирові: зі «Львовом» – 3:3 та луцькою «Волинню» – 1:1. А ще волочиські футболісти поступились «Карпатам» – 0:2. Що стосується головної команди обласного центру Закарпаття. «Ужгород» у міжсезонні поки без поразок. Підопічні Василя Варги провели два контрольні матчі – із молодіжкою та основою луцької «Волині». І якщо в першому матчі розійшлися миром – 1:1, то в другому, завдяки єдиному голу Сергія Машталіра, здобули перемогу – 1:0.

????????????????????????????????????

Цей поєдинок, попри статус контрольного, обидві команди розпочали на високих швидкостях та доволі агресивно. Господарі рахунок могли відкрити вже на шостій хвилині. Атаку центром поля розігнав Іван Русин, віддав вправо на Пуканича, Адріан, обігравши захисника, тонко навісив на ближню стійку. Де, власне, чатував Владислав Павленко – один з найпомітніших новачків головної команди обласного центру. 8-ий номер головою зрізав у дальній кут – м’яч у кількох сантиметрах оминувся зі стійкою.

А через дві хвилини спрацювало старе, як світ, футбольне правило – правило бумерангу. Послідувала хороша атака правим краєм, подача у центр штрафного майданчика і Микола Когут наніс невідпорного удару злету, парирувати який Михайло Готра не мав навіть теоретичних шансів. 0:1. Цей гол додав оптимізму підопічним Остапа Маркевича, тож волочиські футболісти на куражі прагнули забити другий гол.

Однак ближчими до взяття воріт були саме ужгородці. На 14-ій хвилині досвідчений Адріан Пуканич опинився на вигідній ударній позиції і метрів із 14-ти наніс потужного удару. Сергій Чернобай у карколомному стрибку переводить м’яч на корнер.

Згодом оберти трохи знизились і наступний напівмомент виник на 25-ій хвилині. Адріан Пуканич гостро виконав штрафний майже від кутового прапорця, проте захисники зуміли нейтралізувати небезпеку. Ще через 5 хвилин на удар з-за меж штрафного майданчика наважився Віктор Ряшко, проте м’яч просвистів над поперечиною.

На 32-ій хвилині підопічні Василя Варги заробили право на стандарт метрів із 25-ти – біля м’яча Пуканич. Адріан поцілив у ворота, щоправда удар цей труднощів кіперу Чернобаю не склав.

Під ендшпіль першого тайму знову нагадав про себе Адріан. Цього разу він виконував штрафний із 32-ох метрів – воротар тільки поглядом спостерігав, як м’яч перелетів через поперечину. Головна команда обласного центру на гол-відповідь заслужила точно.

У другій 45-хвилинці ужгородці теж витримали психологічно перед значно іменитішим суперником і ні в чому не поступались першоліговому “Агробізнесу”. Більше того – старт тайму саме за підопічними Василя Варги.

На 51-ій хвилині гранатово-голубим вдалась хороша атака лівим краєм – Віктор Ряшко зробив вивірену передачу на дальню стійку і найзабивніший захисник “Ужгород” виграв верхову дуель і головою переправляв м’яч у протилежний кут. Не вистачило всього дещиці.

І знову дилема: не забиваєш ти – забивають тобі. Через 4 хвилини атака правим флангом, передача під удар у центр штрафної і знову забиває Когут. Але вже Іван, який вдало вийшов на заміну і потужно пробив у лівий кут воріт. Михайло Готра, здавалося б парирує, однак постріл був занадто сильним – м’яч пронизав пальці стража й опинився у сітці 0:2.

А в наступній атаці “Ужгород” ну просто змушений був один гол відквитати. До удару добряче приклався Сергій Машталір, а в підсумку добряче потрусив поперечину. Склалось враження, що саме “Агробізнес” сьогодні виступає у статусі домашньої команди.

На 68-ій хвилині Адріан вчергове виконує стандарт практично від кутового прапорця. Страж парирує удар із ближнього кута на корнер, після розіграшу якого Пуканич відправляє м’яч над каркасом воріт.

Його партнер по команді Дмитро Рацин на 84-ій хвилині наніс усе ж точного, але не сильного удару в рамку. Воротар на місці.

“Агробізнес” забив і третій гол під завісу матчу: передачею справа скористався “гравець на перегляді” (прізвище якого працівники клубу вирішили не називати), розстрілявши ворота Готри із 13-ти метрів. 0:3.

“Ужгород” у згадуваному матчі не заслужив на поразку. Принаймні з таким рахунком. Але в цьому і відмінність аматорського й професійного чемпіонатів. Проте, контрольні поєдинки з такими суперниками – виключно на користь головній команді обласного центру Закарпаття. Скажу єдине – “Ужгород” точно не буде командою для биття у Другій лізі.