«Говерла» U-19. Матч нереалізованих моментів

02.08.2015 - 16:43

Перший матч стартового туру чемпіонату серед молодіжних складів команд U-19 між ужгородською «Говерлою» та запорізьким «Металургом» для господарів став поєдинком нереалізованих моментів.

Гості з перших хвилин двобою взяли під контроль м’яч, подовгу розігрували й змушували фолити наших футболістів на підступах до власного штрафного маданчика. Та в першій десятихвилинці надійно на останньому рубежі діяв Артем Блох, який впевнено справився з небезпечними ударами гостей з-за меж карного майданчика.

На 18-й хвилині гри закарпатці пропустили. Капітан «металургів» Ахмед Алібеков наважився на удар із 25 метрів, який став повною несподіванкою для нашого голкіпера – 0:1. Після пропущенного м’яча господарі дещо оживили гру й здійснили кілька перспективних атак. А на 21-й хвилині прохід лівим краєм завершився акцентованою передачею у дальній кут на Сергія Машталіра. Останній головою у падінні замикав передачу та отримав удар ногою – арбітр вказав на одинадцятиметрову позначку, яку зі стандарту голкіпера запоріжців не зміг переграти Руслан Гогерчак. Гідна відповідь від господарів відбулася лише на 30-й хвилині. На правому краї практично через півполя м’яч протягнув Антошин, накотив під удар Бобику, Сергій пробив точно й результативно – 1:1. Результативна рівновага в поєдинку була нетривкою. Вже через 6 хвилин удар з лівого краю запоріжця Величенка став проблематичним для нашого воротаря – м’яч пролетів над руками кіпера – 1:2.

Початок другої половина зустрічі був знову за гостями. «Металурги» змусили наших хлопців відпрацьовувати в обороні, а на 63-й хвилині втілили свою перевагу в третій гол. Подачу з правого краю головою в ближній кут точно замкнув Єгор Шалфеєв – 1:3.

Після цього гості збавили обертів і перевага перейшла у бік нашої команди й моменти вже почали виникати біля володінь «Металурга». Вивірену передачу в підкаті замикав Бобик, однак удар Сергія зумів парирувати воротар. Через кілька хвилин на ударну позицію виходив Пейтер Буда, але знову забракло сили удару, й кіпер гостей без особливих труднощів бере «круглого».

Тільки на 89-й хвилині підопічні Валентина Слюсаря зуміли один гол відквитати. Його автором став Андрій Філіп. Воротар хоч і зумів парирувати удар, та м’яч повз руки кіпера закотився в ближній кут воріт – 2:3. В додані хвилини господарі намагалися зрівняти рахунок, однак запоріжці вміло «засужили» гру й здобули вікторію.

«Говерла» U-19 – «Металург» (Запоріжжя) U-19 – 2:3

Голи: Бобик 30, Філіп 88 – Алібеков 18, Величенко 36, Шалфеєв 63

Ужгород, стадіон «Авангард». Температура +27. 50 глядачів –

ФК «Говерла»: Блох, Федак, Гогерчак, Минайленко, Боднар, Бобик, Машталір (Буда 70), Рацин (к) (Пінковський 85), Антошин (Філіп 65), Чізмар, Галац.

Запасні: Черепко, Буда, Будз, Філіп, Пінковський, Костак

Тренер: Валентин Слюсар

«Металург»: Зеленський, Корохов, Пандурський, Некрасов, Величенко, Алібеков (к), Бандурін (Отрошко 85), Хамелюк (Сич 66), Шалфеєв, Середа (Троянов 66), Підлепенець.

Запасні: Шевчук, Соколюк.

Тренер: Володимир Шаповалов