ФОТО. Закарпатське майстрівське дербі виграли вищокласівці

18.07.2019 - 23:29

Cьогодні дві кращі команди Закарпаття зіграли товариський поєдинок на стадіоні в Минаї.

u-m

Востаннє гранди крайового футболу зустрічались у березні поточного року. Нагадаємо, тоді більш іменитий суперник здолав учасника аматорського чемпіонату України з рахунком 3:0. Але сьогодні ми побачили вже не той «Ужгород» і далеко не той «Минай». Господарі завдяки першій позиції у власній зоні автоматично підвищились у класі і перейшли до Першої ліги. Натомість «Ужгород» успішно пройшов атестацію і поповнив ряди професійних клубів. Обидві команди у період міжсезоння суттєво підсилились, тому вболівальників чекав яскравий футбол.

Перший небезпечний момент на правах газдів створили саме минайці на 13-ій хвилині – ужгородці порушили правила на підступах до власного штрафного. Стандарт взявся виконувати досвідчений Карноза. Захисники команди з обласного центру прийняли на себе цей удар, запаливши свічку. М’яч ніби опускався у ворота, але ситуацію контролював кіпер Михайло Готра. Більше того – саме про стража зафіксував фол арбітр поєдинку Назарій Дьордь.

Підопічні Василя Варги через 10 хвилин відповіли значно гостріше. Нагадав про себе найзабивніший нападник минулого сезону в чемпіонаті України з-поміж аматорів Артем Корольчук. Він завдав удар з вигідної позиції у дальній кут, проте м’яч, облизавши поперечину, покинув межі поля.

Наступний гострий епізод теж в активі «Ужгорода» – Владислав Павленко розігнав хорошу атаку, віддав Пуканичу під удар у штрафну. Однак Адріан послизнувся і втратив м’яч.

Кінцівка першого тайму – за минайцями. Вони провели її на половині поля суперника, щоправда гостроти у володіннях Михайла Готри так і не було. Варто згадати хіба-що удар від Артура Карнози на 44-ій хвилині, проте м’яч у метрів пролетів від стійки. 50 русин з 8 метрів не влучив чу вчворота Олг Маік

Другий тайм активніше розпочали гості. На 50-ій хвилині «Минай» дивом не забиває. Олег Маік віддає хороший пас із правого краю у центр штрафної на Русина, проте Євген із вигідної позиції відправив м’яч значно вище каркасу воріт.

Через 5 хвилин уже «Ужгород» транжирить хорошу нагоду для взяття воріт. Ситуація аналогічна попередній, однак реалізація дещо інша. Віктор Ряшк увірвався у штрафну з правого флангу і замість того, аби віддати на 11-ти метрову позначку Машталіру, Віктор пробив сам із гострого кута – вище.

На 62-ій хвилині хороший удар вдався Максиму Гавриленку з-за меж штрафного. Однак знову м’яч не досягає цілі.

У наступній затяжній атаці знову пробиває Ряшко. Цього разу у рамку. Проте ситуацію контролював минайський страж. Тож без особливих труднощів забрав м’яч до рук.

А на 70-ій хвилині господарі забивають після подачі штрафного. Максим Гавриленко у падінні відправив м’яч у поперечину, від якої шкіряний опустився у сітку. 1:0.

Після наступної атаки на табло загорілись 2:0. Героєм епізоду став Василь Пиняшко. Він технічно пройшов лівим флангом, увірвався у штрафну змістився в центр і зряче пробив у дальній кут.

На 83-ій хвилині минайці могли забивати втретє. Артур Карноза зробив хорошу передачу зі штрафного на Максима Гавриленка, проте останній не зумів поцілити у ворота із п’яти метрів.

На останній доданій хвилині Ференцик міг зробити собі подарунок з нагоди Дня народження. Він майстерно пройшов правим краєм і віддав на Майсікевича. Останній не зумів забити з кількох метрів.

«Ужгород» учергове демонструє хорошу гру, щоправда знову є проблеми з реалізацією.