ФОТО. «Минай» «поРухався»

20.07.2019 - 20:03

А якщо серйозніше, то команда з Ужгородщини зіграла вдома останній товариський матч перед дебютом у першій лізі.

DSC_7892

Суперником закарпатського ФК став першолігівський «Рух» із Вінників (Львівська область). Шоправда, попередньо минайці повинні були зіграти з теж із першолігівським клубом, але угорським «Балмазуйварошом». Утім, щось у закордонних сусідів в останній момент не склалося, і виник варіант саме з «Рухом». Тим краще для підопічних Василя Кобіна. По-перше, як виявилося, спаринг-командою став суперник хорошого рівня. А по-друге, не просто достойний візаві, а колектив, із яким невдовзі доведеться зійтися в офіційних зустрічах. Отож ближче познайомитися на полі цілком не завадило.

Що ж до самого товариського двобою, то, незважаючи на третій за тиждень поєдинок, минайці справили гідне враження.

Зокрема, створили декілька по-справжньому голевих моментів і фактично не дозволили проявити себе в нападі суперникові. Перший тайм був за господарями. Вони могли забивати вже на 8-ій хвилині. Артур Карноза метрів із 15-и виконував штрафний. Гостей урятувала стійка. Під завісу першого тайму хороший момент мав і Петро Стасюк. Але на табло так і застигли «нулі».

Другий тайм нагадував перший. Минайці більше атакували, контролювали м’яч. Іноді їх суперник доволі жорстко зустрічав. Натомість у захисті підопічні Василя Кобіна особливих проблем не мали.

Хороші нагоди забити мали той же Петро Стасюк, а також Олексій Шпак і Михайло Кополовець. У двох випадках виручив воротар, а в іншому не підвів захисних «Руху». А коли пішов доданий час, минайці не встигли вернутися, і в контратаці підопічні білоруського фахівця Леніда Кучук вирвали перемогу – 1:0.

Наставник переможців від інтерв’ю відмовився, а ось спортивний директор і водночас гравець «Минаю» Михайло Кополовець зазначив: матч із «Рухом» показав, чим відрізняється друга ліга від першої. Водночас команда старалася. І якби не гол наприкінці зустрічі, то можна було б бути цілком задоволеним перебігом подій на полі…

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.