ФОТО. ВІДЕО. Перша ліга: «Минай» дебютував із поразки

27.07.2019 - 22:50

Команда з Ужгородщини поступилася «Прикарпаттю». 1

Отже, дебют минайців у першій лізі видався невдалим… Щонайменше команда Василя Кобіна на таку розгромну поразку не розраховувала. Але сталося те, що сталося…

У стартові хвилини географічні сусіди придивлялися один до одного, хоч і вже не раз зустрічалися, а далі кожен діяв за своїм планом.

Першими повинні були забивати господарі. Так, найнебезпечніший момент виник на 20 хв.: Олег Маїк в одній з атак по центру пробив у бокову стійку. Гості тут же відповіли небезпечним ударом – неточно.

Потім були 2 голи у ворота «Миная». Спочатку прострілом у штрафну площу з лівого флангу скористався Василь Француз – 0:1. Згодом, на 41 хв., після атаки Романа Кузьміна м’ячу на заваді стала поперечина. Та все ж хвилиною пізніше Роман Барчук подвоїв результат, покаравши суперника за невдало відданий пас назад.

У другому таймі Василь Кобін вдався до замін, останні хвилин 20 минайці фактично весь час штурмували ворота суперника. Однак прикарпатські голкіпер із захисниками впоралися. А на 90-ій хвилині закарпатці не встигли повернутися з атаки, і ще зі своєї половини поля Ігор Худобяк вийшов віч-на-віч з Андрієм Поповичем – 3:0 за іванофранківцями.

Після матчу наставник гостей Володимир Ковалюк зазначив, що його команда переграла суперника тактично й побажав успіхів минайцям у подальшому. А Василь Кобін зауважив: головне – зробити правильні висновки з поразки й рухатися далі.

«Минай» «Прикарпаття» (Івано-Франківськ)  0:3

Минай, стадіон «Минай». 27 липня. 25 градусів тепла. Дощ.

Попередження: Олег Допілка, Владислав Микуляк – Василь Француз, Владислав Семотюк, Роман Дитко, Володимир Боришкевич.

Арбітр: Олександр Кальонов (Львів).

Асистенти арбітра: Ростислав Якимик, Юрій Суряк (обидва – Львів).

Четвертий арбітр: Вадим Запрутняк (Ужгород).

Спостерігач арбітражу: Олександр Циганков (Тернопіль).

Голи: Василь Француз, 30 (0:1), Роман Барчук, 41 (0:2), Ігор Худобяк, 90 (0:3).

«Минай»: Андрій Попович, Василь Беца, Олег Допілка, Антоніо Сантос, Петро Стасюк, Ігор Вагін, Максим Гавриленко, Василь Пиняшко, Вадим Страшкевич, Роберт Гегедош, Олег Маїк.

Запасні: Артем Кулініч, Олег Дмитренко, Іван Капустей, Артур Карноза, Антон Кіча, Михайло Кополовець, Владислав Микуляк, Євген Русин, Олексій Шпак.

Тренер: Василь Кобін.

«Прикарпаття»: Іван Піцан, Тарас Бойко, Роман Бочкур, Василь Француз, Віктор Яневич, Роман Борисевич, Богдан Оринчак, Владислав Семотюк, Роман Кузьмин, Орест Януш, Роман Барчук.

Запасні: Остап Вульчин, Віктор Данищук, Роман Дитко, Володимир Боришкевич, Ігор Худобяк, Ярослав Конкольняк.

Тренер: Володимир Ковалюк.

***

Гіркоту поразки закарпатським уболівальникам могло підсолодити повідомлення про виїзну перемогу ФК «Ужгород» над «Буковиною» 3:1. На жаль, на стадіоні такої приємної звістки не пролунало…