VI турнір на честь Андрія Гаваші: перший ігровий день U-15

13.08.2019 - 23:23

Один із головних заходів у дитячо-юнацькому футболі України цього періоду сьогодні стартував із різноманітних рахунків.

DSC_0576

U-15

Група А

ФК «Шахтар» (Донецьк) – ФК «Чорноморець» (Одеса) – 8:0

с. Кам’яниця, стадіон «Камелот»

Голи: Данило Рябець, 5, 34; Олександр Ющенко, 7; Данило Скляренко, 9; Вадим Ситников, 22; Максим Деркач, 14, 30; Мар’ян Бац, 60.

Гірники вже в першому матчі продемонстрували, що будуть головними фаворитами на загальну перемогу. Виграш над одеситами виявився яскравим та незаперечним. Усю «вікторійну» справу було зроблено вже в першому таймі.

ФА Йожефа Божика «Спартакус» (Ніредьгаза) – ДЮСШ-15 (Київ) – 2:0

м. Ужгород, стадіон «Автомобіліст»

Голи: Руслан Мізинчук, 17 (автогол); Балаж Варга, 50.

До перерви значно цікавіше діяли угорці. Відповідно більше створювали моментів, і справа дійшла до реалізації. У другому таймі кияни грали краще, могли зрівняти, однак груба помилка їхнього воротаря призвела до 0:2. Забивши вдруге, ніредьгазці почувалися впевненіше й довели матч до перемоги.

Група B

ФК «Дніпро» – ФК «Металіст 1925» (Харків) – 1:1

м. Ужгород, стадіон «Авангард» (2 поле)

Голи: Єгор Росач, 2 – Максим Осадчий, 54.

Обидві команди справили достойне враження. Першими відкрили рахунок дніпровці уже в самому дебюті гри, наполегливо діючи в штрафній площі суперника. Харків’яни кинулися відіграватися, та суперник у захисті діяв уважно. Потім уже дніпровці серйозно потурбували металістів – на заваді стала поперечина. До перерви суперники діяли на зустрічних курсах, хоч гостріше атакував «Дніпро». А в другому таймі колектив, який поступався, вирівняв гру, прагнув щонайменше зрівняти рахунок. І це вдалося. У штрафну площу пішов пас, і в результаті «обрізки» харків’яни досягли нічиєї.

ФК «Металург» (Запоріжжя) – СДЮСШОР (Ужгород) – 2:2

м. Ужгород, стадіон «Спартак»

Голи: Артур Сосницький, 14; Артем Бруй, 44Ігор Маюр, 22; Ігор Кобеляш, 61.

Закарпатці суперничали з фіналістом чемпіонату України, однією з кращих вітчизняних футбольних академій. Моментами запоріжці діяли краще, але СДЮСШОРівці намагалися віддаватися грі. І навіть за рахунку 2:2 Олександр Чепканич міг вивести ужгородців уперед. Утім, і нічия 2:2 на старті з таким суперником – хороший результат для підопічних Миколи Фанти.

Група С

ОК ім. Піддубного (Київ) – ФК «Карпати» (Львів) – 0:4

м. Мукачево, стадіон «Харчовик»

Голи: Антон Гордєєв, 15, 40; Андрій Семенюк, 68; Ростислав Баран, 70+1.

Львів’яни продемонстрували в матчі чудову реалізацію. Притому два голи було забито наприкінці зустрічі завдяки ефективним замінам.

ФК «Варда» (Кішварда) – МФА «Мункач» (Мукачево) – 0:0

смт Середнє, селищний стадіон

Команди продемонстрували рівну гру, обережно діяли в захисті, а тому було створено обмаль моментів. В одному з них ще на початку зустрічі вардівський мукачівець-нападник Олександр Косовчук небезпечно пробив, та воротар-візаві був на висоті. Загалом голкіпери відмінно діяли в матчі. Це теж стало причиною закономірної нульової нічиєї.

Уже перші матчі показали свою палітру: не обійшлося без різноманітних рахунків.